Canephron

Príspevok v téme: Canephron
Katka211

Ahojte, nedavno mi urolog predpisal na caste mocenie (bez zapalu) a mierne bolesti krizov Canephron, ze vraj ho mam uzivat aj par mesiacov...ma s tymto liekom niekto skusenosti? Pomaha to? Ja teda dufam ze mi pomoze, lebo problemy s mocenim mi zacali pred par tyzdnami, ani neviem z coho (mozno ze som zacala uzivat HAK?) ale uz som z toho na nervy..

ju.

Moja skusenost s Canephronom je velmi pozitivna. Po tom, ako som pred dvoma rokmi po prvykrat zazila zapal mocovych ciest, navsteva urologa, troje roznych antibiotik, som uz bola zufala... Zmenila som urologa a bola to najlepsia volba v mojom zivote... Ziadne brusinky typu Urinal a tak, ale Canephron na dobu 3 mesiace, s postupnym mensim davkovanim a minimalne rok som mala pokoj. Odvtedy si vzdy raz do roka kupim jedno balenie Canephronu, vyberiem ho a zivot je hned krajsi.
Rada by somaj doplnila, ze ked som ziadala u prveho urologa nejake tabletky na potlacenie pocitu plneho mocoveho mechura, nakolko v praci sa neda 8 hodin sediet na zachode, tvrdil mi, ze neexestuje nic take. Druha urologicka mi predpisala Spasmed, ktory je na tieto stavy uuuuuplne genialny. Odvtedy sa stal mojou trvalou sucastou zenskeho balicka prvej pomoci. Ak citim, ze zas uz na mna idu \"mocaky\", samozrejme z mojej blbosti, ze bud sedim na studenom, alebo sa nevhodne obleciem a premzrnem, napr. na vianocnych trhoch :), tak vtedy si supsnem jeden Spasmed, prvotne priznaky ustupia a potom si par dni davam Canephron. To je moj recept,kt.pre mna zarucene funguje. Dufam, ze som Vam pomohla. Je to skvely rastlinny liek :)))

gumka

mate niekto skusenosti s liekom Canephron? Je to volnopredajny liek na liecbu mierneho zapalu mocovych ciest. Dakujem.