Darček k 4.výročiu-problém

Príspevok v téme: Darček k 4.výročiu-problém
Ontário

Mám problém. Vždy som ho mal! Mám 21. S frajerkou mame výročie 4 roky spolu. Neviem, čím by som ju mohol obdarovať. Nič ma nenápada, nemám nápady, nič. Striebro nie, ma ho dosť. Nejaké romantické pobyty tiež nie. Ani večeru doma nie, neviem variť a nemáme priestory na to. Chcelo by to niečo hmotné asi, ale fakt neviem. Toto je najhoršie a nebaví ma nad tým premýšľať deň čo deň a aj tak na nič neprídem.

Weva

No Omega ma s tou lodou pravdu - ja som teraz tehotna a nevladzem uz vela, necakam, ze mi drahy bude varit specialitky, ale je mi skvelou oporou, lebo potrebujem jest zdravo... Pozvrta sa v kuchyni a mysli na mna.

Je super ak mas zenu co sa doplnate a obom vam to vyhovuje (ja by som to nechcela, ale to je vasa vec), ale mysli i na to, ze sa niekedy budes musiet postarat i Ty... Alebo ked budes sam s detmi a podobne... Aspon nejakych zopar trikov :)

jajka001_

alebo jednoducho ostanes s detmi doma a nebude navarene. co spravis?
alebo ostanes bez partnerky a bez mamy. budes sa zivit fastfoodom a polotovarmi?

Ontário

Napadlo ma, zobrať ju do divadla. Kedysi to spomínala. Tak asi to + nejaká reštaurácia, posedieť...+ kvet.

Ontário

Jajka, áno, varí mi mama. A ak raz budem žiť s partnerkou, očakávam, že variť bude ona, ja jej zase pomôžem, alebo spravím iné potrebné veci. Chápeme sa?

Weva

No moji chlapi akosi vzdy vedeli varit, proste to je nieco uzasne, mat takeho labuznika, co sice nevari denne, ale ked sa chyti panvice a varechy som namakko... Nemusi kazdy, ale skusit by si to mohol :) - da sa i nieco lahke...

Aj to eroticke nieco znie dobre co tu navrhovali - na spestrenie a ozivenie vecera....

A preco to nejako nespojis s minulostou? Ako ste sa dali dokopy? Co to vyrocie znamena? Neda sa to vyrocie nejako spojit s tym? My si na vyrocia praveze nedavame hmotne dary (to skor na Vianoce ci narodeniny) na vyrocia oslavujeme ze sme spolu a ideme do restauracie kde sme boli prvy krat, na zmrzlinu k parku, kde sme si dali prvu pusu a tak - proste je to nas den a skor ho minieme na seba, kino, jedlo, kvety, dobru flasu vina ako na nejaku vec... Ale to je len moj nazor

Ontário

Nie je to vôbec detský prístup ako to ty píšeš. Viem, že keď vie muž aspoň trochu variť, tak žene sa to páči, ale mňa to ku šporáku neťahá a ani ťahať nebude. Nemám o to vôbec záujem. Radšej poupratujem, povysávam, prach utriem ako učiť sa variť. Napr. v mojej izbe je oveľa väčší poriadok, ako u mojej frajerky. Neznášam bordel. Takže radšej budem robiť poriadky, ako variť.

Ale Ďakujem za radu.

0mega

Vysvetlim na metafore.

Kedy je lepsie sa naucit plavat?

V mestskej plavarni, alebo az ked zistim, ze sa potapa lod, na ktorej som ?

;)

(vysvetlenie: ak sa raz rozhodnes odist z domu, budes to mat velmi tazke sa zo dna na den naucit varit a tym padom jest, pokial nemas Centurion kreditku)

0mega

To ze na sebe nepracujes..

Ci chces byt vecne zavisly od niekoho ?

Mas sice len 21, ale to "len" sa zvykne pouzivat niekedy aj v 40 ;)

Je to priserne detsky pristup k zivotu, seriozne.

Ber to ako radu a nie utok.