Darček k 4.výročiu-problém

Príspevok v téme: Darček k 4.výročiu-problém
Ontário

Mám problém. Vždy som ho mal! Mám 21. S frajerkou mame výročie 4 roky spolu. Neviem, čím by som ju mohol obdarovať. Nič ma nenápada, nemám nápady, nič. Striebro nie, ma ho dosť. Nejaké romantické pobyty tiež nie. Ani večeru doma nie, neviem variť a nemáme priestory na to. Chcelo by to niečo hmotné asi, ale fakt neviem. Toto je najhoršie a nebaví ma nad tým premýšľať deň čo deň a aj tak na nič neprídem.

Weva

Najdi v casopise/kucharke/na internete/you tube/...recept, zaobstaraj suroviny a ides :) vacsinou pisu obtiaznost, tak zvol nieco nenarocne... A je i kopec relacii o vareni, od Nigelly cez Jamie Olivera... Skes nejake vidoe o foto recept krok za krokom a tam uvidis... A urcite su i kurzy, ale hlavne je zacat experimentovat, pripadne s niekym kto uz vie - my sme vzdy pred party a tak spolu varili, ucili sa navzajom

MajloSS

Ja mám zasa opačný problém. Chcem sa naučiť variť ale nemám ako. Mama nemá čas niečo vysvetlovať zelenáčovi, radšej si navarí sama a rýchlo.
Tak neviem existuje nejaký kurz alebo doučovanie čo sa týka varenia? :)

0mega

Ja som v tvojom veku rozmyslal podobne. Lenze vzdy som si hovoril "co by som dal za to ak by sme mali nieco lepsie, nieco co ja chcem, castejsie ako varia rodicia"

ked som sa stahoval prec, tak som vedel varit len zaklad a bolelo sa to ucit na sposob omyl-pokus :)

ale ten pocit, ze cokolvek chcem, to si viem uvarit, to stoji za to :) zalodok je moj dobry verny kamarat, tak sa o neho musim dobre a verne postarat :D

avsak nevzyknem casto varit nieco komplikovane, skor sa riadim pravodlom 80 na 20 .. (20% casu obetujem na 80% vysedku a nie 80% casu na 20% vysledku alebo 100% casu na 100% vysledku).. az ked sa naozaj strasne nudim, tak vtedy toto pravidlo porusim :)

jajka001_

najvacsiu radost mi spravil priatel vzdy tym ked mi nieco navaril. raz mi upiekol srdieckovu babovku. raz uvaril gastany, osupal, pomlel a na to dal slahacku - piplacka...ale spravil to pre mna lebo ma lubil. kupeny darcek mi nespravi az taku radost ako to ze vidim ze nieco SPRAVIL

jankaaaaaaaaa

a inac varenie nieje absolutne nic tazke. nenauci sa to len ten, kto nechce. a ked raz urobis nieco fajne priatelke, nejaky kolac napr. a ked uvidis ako sa z neho tesi a chuti jej, tak budes varit a piect s obrovskou radostou

jajka001_

predpokladam ze tvoja priatelka vie ze ocakavas ze ti bude cely zivot varit lebo ty varit nevies a nechces. vies mozno stretne niekoho kto varit vie a chce. teraz mozno este studuje a neuvedomuje si, co je to kazdy den niekomu vyvarat a nemoct sa na neho spolahnut, ked sa nieco stane, ze navari.

Weva

A to divadlo a tak - preco nie :) ja si myslim, ze ide o to mat skvely vecer spolu ako o to mat na polici dalsiu retiazku, ci prkotinu...

jankaaaaaaaaa

myslis ze budes zit bud iba s priatelkou alebo buud iba s mamou? co ak sa ato nepodari a budes sa musiet osamostatnit sam? teda ze budes byvat sam?