Prazdny zivot...

Nella1

Araz, ako keby si písala o mojom živote. Presne tak sa cítim. A myslím, že aj vekom sme si blízke - tiež mám dospelého syna ... a cítim sa hrozne. Ale čo s tým budeme robiť?

poradtemi

ludia precitajte si knihu MILUJ SVOJ ZIVOT a su tam zaujmave cvicenia ako si zlepsit zivot as sebavedomie ... fakt dobra kniha ... robim terapiu so zrkadlom uz druhy tyzden a fakt mi to pomaha ... citim sa lepsie aj sebavedomejsie ...

sad24

Ja sa takto citim, no pomaly si uz zvykam.. navyse, mam este jeden "zavazny psychicky problem", okrem tych depresii.

Weva

Mne po case cervenanie preslo... Podla mna je to prepojene - Tvoje vnutro a ten prejav... Takze asi najlepsie je si to pretrpiet, parkrat sa pri prvych okamihoch zacervenat a otukat. Mne to fakt casom pomohlo a uz sa mi to stane malokedy. A vtedy sa uz sa cez to viem nastastie preniest...

araz

moj život je tiež velmi prázdny,každý den myslím na to,že nemám dôvod byť na tomto svete,nie som už najmladšia mám manžela,dospelého syna,ale každú chvilu život pripraví niečo s čím sa nedokážem vyrovnať,nemám priatelov ani známych,mám rada svoju prácu,ale ubija ma tam ludská zlosť,závisť,neprajnosť,nikam nechodím lebo nemám peniaze aby som niekde išla,nestojí to za nič...

abrhplus

podla mna na také depky bez vážnej príčiny niejde o ozajstnu depresiu je potrebné len nasýtit ducha.Rozvýjaj svoje hobby zapíš sa na kurz, chodievaj robit to čo ta baví.Ak nasítiš svoje potreby, vyplníš voje myšlienky nasýtiš ducha, depky zmiznú,aki ksa cítiš prázdna.

začni tým čo ta zaujíma čo by si chcela robit a to rob oč najlepšie vieš.