Poskodena platnicka

Bycok 55

Ja trpim tymto problemom skoro rok a pol . Momentálne je mi ovela lepšie vdaka akupunkture. Nic ine mi nepomahalo. Nemohla som chodit . Cela bolest mi striekala do pravej nohy preto som nemohla predísť niekoľkým padom. Takze plavanie je tiez fajn ale nie v studenej vode. Najlepšie su termalne bazeny a vírivky. Teraz bez problémov zvladam manualnu pracu 12 hodín denne. Takze jednoznačne odporucam AKUPUKTURU.

Lukas12345

Na problémy s platničkami a celkovo s chrbticov Vám pomôže lubovnikovy olej a teple zábaly z neho a MC Gillová metoda cvikov a “hygieny” chrbtice. Odporucam tiež zbaviť sa zápalov pomocou dobrej stravy a serapeptazy(enzým) rad poradim.Mail:100.elektro@gmail.com

Tomas1981

ahojte,ja som pred 18 mesiacmy uplne dorazil platnicku L5S1.MR ukazala uplne znicenie,nerv vyzaroval do nohy,krize uplne stuhnute,bolesti kazdodenne.Po 10 mesiacou mierne zlepsenie svicenie sm-systemu,turistika a plavanie,ale iba znak. Vela ludi mi pisalo ze bude nutna operacia,ktoru som ja za ziadnych okolnosti nechcel pripustit. Preslo dalsich 8 mesiacou a citim zlepsenie hlavne vdaka tomu ze sa hybem a posilnujem chrbat a brucho.Nie je to 100% a uz ani nikdy nebude,ale dokazem s tym zit a manualne pracovat. Tymto Vam chcem povedat ze netreba to vzdavat,treba bojovat,vysledky sa ukazu,boju zdar :_)

Tomas1981

Caute trpiaci. Ja mam znicenu platnicku L5S1,MR ukazala uplne znicenie. Trpim bolestami uz 11mesiacou,niekedy je to lepsie,niekedy horsie,zalezi aj od pocasia,ci od pohody,stresy,nervaky a pod. Na operaciu nepojdem,pokial fakt nebudem musiet,pretoze je to velky zasah do chrbtice a mohlo by sa stat aj to,ze mi bude este horsie. Ja sa snazim cvicit sm-system,ma to nieco do seba,ale co mi najviac pomaha je lahka turistika a palicami,to je fakt asi naj na chrbat+plavaren,ale len lahke plavanie na chrbte.Mne sa to vsetko stalo z fittnes,nakladal som telu,pretoze som chcel byt velky a takto som dopadol. Na 33 rokov som mimo hry. PS-pohyb je najdolezitejsi kazdy den

Hajdin

Zdravím mám stenšenú platničku ktorá mi robí starosti . Je vyskočená cca 12 mm a tlači mi na nerv S1 riešim to naprávaním a liekmi ale nepomáha prosím o radu čo sa stým dá robiť bez operácie . Prikladám vám aj foto z profesionálným popisom .
Za káždú radu budem vďačný .

Prosím posielajte mi na miselka25azet.sk

Ďakujem

Veverička

Hrozí mi operácia chrbtice lebo vraj mám prasknutú platničku.Prasklinu vypĺňa nejaký výtok tým, že je mechanický platnička poškodená treba ju aj mechanický opraviť. Počula som že po operácií je niektorým pacientom ešte horšie poradte ak máte nejaké skúsenosti.

iffka335

prosím mamina ma problemy s platničkou ma ju prasknutu a veľke bolesti aj krvaca....čo sa da okrem operacie????iffka335@azet.sk dakujem

dadia

Ahojte, ak máte ozaj nieaké iné alternatívy liečby, okrem operácie, prosím napíšte mi na môj email. dana.sepitkova@centrum.sk