nejake antidepresiva?

maruska123

natusa pri homeopatikach si mozes dat aj 10 tabletiek a nic sa ti nestane....

a pochybujem ze homeopatika maju taky efekt, sama som ich skusala a nic nepomohlo..je to skor v hlave

luciano

Persen, Sedatif, Deprim sú len placebá. Ak chceš vyhadzovať peniaze von oknom, tak to kľudne užívaj - neublíži to, ale ani nepomôže. Jediný prírodný liek, ktorý sa klinicky skúšal a mal aké také výsledky je Ľubovník bodkovaný. Predáva sa pod názvom Jarsin. Na to, aby človek aspoň niečo pocítil, však treba užívať obrovské dávky. Potom to ale vychádza poriadne draho. Jednoduchšie je proste nechať si predpísať štandartné AD od obvodného doktora, napríklad lieky zo skupiny SSRI.

natusa42

áno,treba dodať,že je to homeopatikum -preto vravím,že ti to nijako neublíži ..tak ja beriem jednu denne,max dve,ale tri by som neriskovala :)predsa len,ked si to dáš pochopíš -budeš malátny,spať sa ti bude chcieť ,úpkne ťa to oblbne ...ved sám uvidíš ..

kjhfdkafkabc

aha no dobre ,ved o nom pisete ...:-))))))))) som slepa,trapas...Homeopatika su prirodne lieky a neskodia tak ako chemia v antidepresiach...myslim si ze je to vsetko iba v hlave ze si to tak naprogramujeme ze musime mat silne antidepresiva aby sme normalne fungovali...nehovorim o stavoch ked si fakt na dne ze ti niekto blizky umrie alebo mas smrtelnu chorobu ale ked mas len Depky tak si myslim ze staci Homeopatika...nedoseres si tak pluca a oblicky

kjhfdkafkabc

ahojte pred rokom som bola u Homeopata..predpisal mi Sédatif PC...poznate to niekto...tie tabletky som uzivala asi par dni a potom som sa nato vykaslala...je to od firmy BOIRON...viete o nich nieco blisie?

kacena76

nechápem prečo nezájdeš k lekárovi, veď nemusíš hneď k psychiatrovi, aj obvodný môže niečo predpísať

LXRa

Persen nie je antidepresivum, je na odstranenie uzkosti a problemy so spankom. Deprim je na lahku depresiu, ale treba upozornit lekarov/lekarnikov, ze je uzivany, ma velky interakcny potencial (ovplyvnuje ucinky inych liekov).