nechcene otehotnenie

Príspevok v téme: nechcene otehotnenie
dwd

mali sme s partnerkou pekny wecer,najprv ona urobila mna a neskor ja ju,vtom je ten problem spermie sme utreli a ja som si umyl ruky najprv vodou,neskor aj mydlom a po neskorsom vytoku ktory dochadza po ejakulaci pricom som sa chytil penisu som si siel zas umyt ruky,tak sa pytam ze ci moze partnerka otehotniet aj ked som si umyl ruky a palcoval ju,pricom mala ovulaciu,prosim pomozte dufam ze je sanca mala a ak wobec je...

jaja957

nazdarek,
chcem vediet, ci moja partnerka(17) moze otehotniet, ked sme mali pohlavny styk a mne sa po vyvrcholeni zvliekol kondom...
ona je 1. den po menstruaci, ktora asi 6 dni meskala... odpovedajte mi prosim na email: jaja957@gmail.com
dakujem...

michal29

ahoj.miloval som sa s mojou babou.použil som kondom,pri pohybe sa mi trocha zvlieka a trošku predčasneho vyronu sa dostal von z kondomu na vaginu frajerky.mohla otehotniet?prosim poradte

nani

dwd:no ja si myslim,ze nemas sa coho bat...bo to vazne nie je velka pravdepodobnost,kedze spermie na vzduchu hynu a uz ich vazne nic nedokaze ozivit,samozrejme pokial nemas spermie z ocele,tak netreba sa bat...teda aspon podla mna

dwd

je vtom vela neistot ale aj tak tych umyti bolo dost a vzdy som donej siel s cistymi rukami,ludia budte opatrnejsi,to trapenie zato nestoji..a ten vytok po ejakulacii ma wobec dostatok spermii?alebo umytim a utetim do uteraku ostanu nejake zvysky na pokozke?..dakujem vopred za odpoved