Trhanie obočia - Muž

Príspevok v téme: Trhanie obočia - Muž
Luk123

Zdravím, mám menší problém.

Cca. týždeň dozadu som zistil že sa mi obočie začína zrastať, je to zatiaľ len pár chĺpkov ale vpodstate je to vidno s pomerne veľkej vzdialenosti a dosť mi to vadí.

Chcel by som počuť váš názor na trhanie obočia u mužov, plus počul som čosi o tom že čím viac ho budem trhať, tým viac bude dorastať a chĺpky budú hrubšie a tým pádom mi to bude stále ťažšie.

Za každú radu vopred Ďakujem.

satyves

Kludne trhaj....ja som mal niečo poodbné. Som tmavý typ a obočie som mal hrubé, čierne no nezsrastalo sa, no ten objem a hrubka mi vadila.....zašiel som ku kozmetičke raz/dva krát šetko mi to otrhala a teraz si to robím už sám kedže už viem kde a ako. Je tomu už asi rok čo to praktizujem a nelutujem ;) tak smelo do toho, btw. chcem sa opýtať dievčat alebo ak sa najde neaka kozmetička....obočie si trhám oblukovito, dá sa upraviť aby bolo vodorovne ? alebo to záleží od rastu ? Dakujem

katuša

dnes je už úplne bežná vec, že si muž trhá obočie. Niektorým to vytrháva priateľka, kedže s tým máme vačšie skúsenosti :) alebo chod v pohode ku kozmetičke. úprava obočia stojí cca 2 eurá, urobí ti to klasicky pinzetou alebo voskom, čo ti aspon dlho vydrží a pri pravidelnom trhaní voskom sa chlpky preriedia, niektore prestanu rasť. Určite sa kozmetičky nemusíš hanbiť, nie si ani prvý ani posledný kot k nej na takuto upravu pojde :)

angela85

pozri sa skoro kazda zena si trha obocie a nema s tym problem tak preco by mal byt problem par chlpkov medzi obocim

LXRa

Ak ti to vadi, kludne si to vytrhaj. Chlpky by nemali by byt silnejsie z dovodu trhania, mozu vsak hrubnut este urcitu dobu s vekom.

Luk123

A čo sa týka fámu o hrubnutí a rýchlom či znásobenom dorastaní ?
Ak sa mi tam do týždňa objaví 10 čiernych bodiek nemiesto 5 ktoré sa nedajú vytrhnúť, moc potešujúce to nebude.