Trhanie obočia - Muž

Príspevok v téme: Trhanie obočia - Muž
Luk123

Zdravím, mám menší problém.

Cca. týždeň dozadu som zistil že sa mi obočie začína zrastať, je to zatiaľ len pár chĺpkov ale vpodstate je to vidno s pomerne veľkej vzdialenosti a dosť mi to vadí.

Chcel by som počuť váš názor na trhanie obočia u mužov, plus počul som čosi o tom že čím viac ho budem trhať, tým viac bude dorastať a chĺpky budú hrubšie a tým pádom mi to bude stále ťažšie.

Za každú radu vopred Ďakujem.

Kapor294

Zdravím. Tiež mam problem s obočím. Neviem po kom to mam ale je to dosť brutal. Huste čierne dlhé spajajuce sa. Na zakladke kde som si to este nevsímal to nebolo take zle. Chlpky boli prevazne svetlejsie a redsie. Ale po prichode na strednu si casom zo mna spoluziaci zacali utahovat. A ja som to zacal brat vazne. Teraz poslednim tyzdnom nastal problem ze obocie v "spoji" zhrublo a dost aj zhustlo. Môže to byt aj dôsledok holenia ale aj dospievania. Teraz mam problem co som nemal. A to cierne botky v spoji. Preto sa snazim si obocie trhat pinzetou. Som na svoje "bujné" obočie hrdy ešte ked vam nejaka dievcina pochvali ze keby som zena aspon si ho nemusim malovať :D ale vazny problem je to spajanie. Ak by som si to nejako neupravoval vyzeral by som hrozne. Ku kozmeticke a tak sa hanbim ist. Neviete poradit nejaku ucinnu metodu ktorou by som sa ho zbavil aspon na mesiac? Vďaka:)

M111

Ja som muž a trhám si, to čo nejde vytrhnúť prejdem žiletkou, a nič na tom nieje, lepšie ako zrastené, tak by som nevyšiel ani von

obocy

Dobry den mnela bych dotaz .muj přítel.zničeno nic muvipadavaj obočí vypadá to hrozně nic stín nedělal .a ničeho nic mu zůstalo půlka obočí prosím oradau co s tím má .a má i kruhy pod očima

Mutant

Muži! Nehanbite sa za upravenie obočia. Vždy je lepšie mať ho upravené ako zarastené. A viacerým holkám sa to páči.

blbec

Tiež mám problém. Keďže som mal kvoli genetike obočie ako brežnev rozhodol som sa že si nejako skúsim oholiť obočie do nejakého tvaru... dopadlo to v pohode... len že som si ešte potom pár krát tie malé chĺpky keď som nestíhal... (3-4) krát.. po čase sa mi stalo že mi to obočie zhrúblo... neviete čo s tým ? na krátku vzdialenosť to vypadá fakt hrozne... prakticky sa mi o 1/2 zhrúblo...
prosím o rady... myslíte že vytrhávaním ich sa mi zredukujú?

satyves

evellina.....áno áno s tým rátam že to budem musieť nehať dorásť....prežijem :) tak Dakujem velmi pekne za radu, nehávam to dorásť a potom idem nato vdaka

evellina

satyves...ahooj,som kozmeticka a ak ti mozem poradit,tak u muzov je krajsie obocie vodorovne,tak ako si uz ty pisal.Mne osobne sa zda,ze to vodorovne obocie posobi viac prirodzene ako to oblukove.A o to prave ide,aby u muzov to obocie posobilo prirodzenym dojmom.Ked si ho uz vytrhavas oblukovito,tak to asi budes musiet nechat dorast a zajst si zase za kozmetickou a vysvetlit jej,ze by si chcel prirodzeny tvar obocia a ak sa da tak viac vodorovne trhane ako oblukovite.Samozrejme vsetko sa musi posudit z tvojho prirodzenneho tvaru,ale ja ta nevidim,tak to nemozem posudit a kedze si uz formujes sam,tak najlepsie bude poradit sa osobne s kozmetickou.Drzim prsty....ahoj