vaginálna mykoza

brokolička25

chcela by som sa opýtať, keď je mykoza alebo streptokok u ženy dlhodobo, má to vplyv aj s jej plodnosťou a nejaký suvis vôbec?ďakujem

bábovka

no už to nejako vydržím nie je to to čo nazačiatku že nevydržím sa nepoškriabať už to povoluje ... len chcem vedieť teda či sa mi to vobec oplatí či to zaberie aj počas menzesu ...alebo či to zmizne samo ale určite nie .. ale je fakt pravda že to utlmuje cítim to na sebe ...

jankaaaaaaaaa

ked raz niekto trpi mykozou tak ju ma, mozno menstruaciou sa tlmia jej priznaky, ale nie samotna mykoza. takze je uplne jedno ci sa uzije pocas alebo po menzese. a urcite ked ma niekto mykozu a neprijemne svrbenie, nebude cakat do kym menstruacia skonci, ked si moze dat tabletku a vyriesene

tpch

hehe, ze "mam v rodine gynekologa"-to ti akoze dava patent na davanie pochybnych a nepravdivych rad? Opytaj sa niekoho kompetentnejsieho, lebo ak ti toto povedal pribuzny-gynekolog, potom je to diletant.

bábovka

dakujem váám ... :)tak si ho teda kupim až po menzese :)) hádam mi pomoše :) ..... inak čo je učinnejšie mycomax alebo canesten tabletka ? alebo si mám kupiť aj mať radšej

danielaaa

Netrepem....viem ze sa mycomax uziva ustami, avsak pocas menstruacie sa mykoza utlmuje, preto sa ma mykomax uzivat po jej ukonceni, ak sa znova prejavi, mam v rodine gynekologa tak to mam trosku nastudovane