cenovo najvyhodnejsie sojove mlieko

Príspevok v téme: cenovo najvyhodnejsie sojove mlieko
Genesis

neviem niekto odporucit kde v Ba kupit cenovo co najlepsie sojove mlieko (myslim skutocne sojove mlieko nie take tie srandy typu zajic a podobne praskove akoze mlieka co sojove mlieko ani z daleka nevidelo) ? ... mam dost velku spotrebu kravskeho mlieka a chcel by som ho na nejaky cas vysadit a potrebujem nahradu .. bohuzial sojove mlieka s ktorymi som prisiel do styku su extremne predrazene stoja okolo 2,5 eura (vzhladom na cenu primarnej suroviny by si mali vyrobcovia vazne hambit). Ked si zoberiem ze denne stiahnem aj dve tak to ide celkom do penazi.

Genesis

osobne nepovazujem sojove mlieko za zdrave ale to nepovazujem ani normalne mlieko ... len castym pitim jedneho aj druheho sa moze vytvorit intolerancia a preto to potrebujem cyklovat.

Ja to potrebujem hlavne na varenie kase.

ak je to 1,29 za 1 l sojoveho mlieka tak je to fajn cena ... skocim teda do DM ky :) .. i ked je to riadne divne v drogiske kupovat mlieko :)

dufam ze to je trvanlive bo rad by som kupil viac kusov

fazula gula

citala som si zlozenie sojoveho mlieka ktore by sojove mlieko nemalo mat...ale som si citala toto od Alnatura a to zlozenie vyzera dobre :)

pimbim

Vločky so sójovým mliekom sú super. Ja si zvyčajne kupujem to s prídavkom vápnika, mám pocit že má trošku sladkú chuť (samotné ho nepijem, iba s vločkami, takže presne neviem :-) ), ale je výborné, odporúčam, navyše zdravé

fazula gula

presne to som potrebovala poradit aj ja kedze chcem vynechat mlieko a nemam s cim jest ovsene vlocky :D myslite ze to bude dobre s tymi ovsenymi vlockami ci ani nemam skusat ? :D

pimbim

Ja kupujem v DM drogérke sójové mlieko od znakčy Alnatura, majú viac druhov (sójovo-ryžové, s prídavkom vápnika atd.). Sú kvalitné a chutné, stoja od 1,29 eur.