dievca

Príspevok v téme: dievca
bazmeq

mam taky problem ze som zaciatkom sk.roku zbadal na nasej skole jedno dievca(najkrajsie ake som kedy videl) a odvtedy sa o nu zaujimam ale v poslednom case na nu nemozem prestat mysliet a citim aj take pocity ktore som este nikdy nemal.Teraz sa len zacali prazdniny...neviem ci vyzdrzim tolko cakat ale v najblizsom case ju oslovim :) nazory?

bazmeq

tha ja uz mam taky pocit ze som do nej zamilovany :) uz sa na mna aj usmiala. A cez prazdniny ju nemozem kontaktovat lebo 1.nemam jej cislo 2.aj keby som mal tak nemam mobil 3.neviem kde byva 4.aj keby som vedel tak je to min. 20km odo mna.

Dug

... to este pockaj na tie pocity ked sa naozaj zamilujes :)

Inak, oslovit ju mozes aj cez prazdniny, nemusis cakat na skolu.

hmm

nablizsie utekaj hned za nou a zacni sa s nou rozpravat.nenaliehaj ale na nu..jemne a pomaly:))....hlavne bud sam sebou,a tie prazdniny nie su take dlhe,to vydrzis neboj sa:)vela stastia..:)

pišta

Nebuď dlho pasívny, oslov ju! Aj keď je krásna a má možno záujemcov, nedaj sa odradiť, ale ani veľmi nenaliehaj. M
áš pred sebou „jemný boj“ a víťazmi môžete byť obaja : - ))

lele

len do toho!!! a ak ti povie, ze ta nechce, neujdi ako by to urobil kazdy chalan, ale bud jej kamaratom a mozno sa do teba zalubi. mna takto "dostal" jeden chalan a som uz s nim 3 roky a je nam spolu krasne.