Suchý šampón Syoss

nara

Aj swiss o´par je dobrý, majú ho v dm-ke, akurát vždy ked som si ho dala ma začala svrbieť hlava... S baleou som bola tiež spokojná. Ale čo ste sa tu hádali o tých normálnych šamponoch Syoss: tiež sa mi stalo že ked som si s ním umyla vlasy tak som ich mala mastné.To sa mi stalo iba s týmto šamponom a ešte s Pantene.So žiadnym iným sa mi toto nestalo takže asi nebude chyba v technike umývania vlasov ae v tom že niekomu nevyhovuje nejaká zložka v nom alebo také niečo.

ike

Ahojte zienky! Nasla som tuto diskusiu, bo som sa snazila vypatrat, preco nemozem nikde v obchodoch v Trnave a okoli zohnat ten suchy Syoss sampon. Uz mesiac ho nikde nemaju, a vraj ani v skladoch nie je.. Kamaratka mi ho poradila ako skvelu vec, bo casto cestujeme.. Noo, som z vas trosku zhrozena.. Ak zapocitam vsetky gramaticke chyby v tych ostrych nazoroch z poslednych 2 mesiacov, asi by som sa mala vykaslat na internet. S tym prchanim ste mali asi pravdu, kedze ho zjavne stiahli z trhu. Ale co sa znacky tyka, pouzivam ju od cias, ked na SR o nej nebolo este ani zmienky, a stazovat sa nemozem. Nerobi zazraky, ale funguje uplne normalne :) Baby, nemozte sa predsa stazovat na sampon, ked ako samy hovorite, vlasy si zehlite, gelujete, patlate si na ne vsemozne vecicky uz po umyti, a naviac si ich umyvate pomaly 3x denne. Tie vlasy vam vypadaju z takej starostlivosti. To je akoby ste si kupili znackove kvalitne tricko, prali ho 3x denne v bielidle a pohorsovali sa nad zlou kvalitou, pretoze sa vam zacne rozpadavat! A ak mate vlasy po umyti splasnute, to neznamena, ze su mastne. Su len unavene. Pravdepodobne ste pred umytim mali na nich nejaky nekvalitny pripravok, a tym ze ste ho umyli, vytratil sa tvar. Nechajte si tie vlasy den dva oddychnut. A tiez velmi zalezi od psychiky a hladin niektorych hormonov. Vlasy nebudu kazdy den po cely rok rovnake. Takze reklama nereklama, nemyslite si, ze americke krasky v casopisoch su take dokonale kazdy den, aj oni maju "bad-hair days". Ale vdaka za ten Balea sampon, o tom som netusila. Vyskusam ho, kedze Syoss je teraz z polic fuc..

sofija

Chcela som ho vyskusat ,ale nenasla som dobre recenzie ,dobry je vraj Klorane suchy sampon ,maju ho v lekarni ,ale neviem ci dam tolko zan ... inak ja ked som mala mastne vlasy ,nasypala som trosku detskeho pudru na zadok a vycesala ..sluzbu urobil tu istu

Marina383

Kup si radsej ten klasicky z DM, je modry, vola sa FRotte, pouzivam ho uz celu vecnost a som s nim spokojna, rovnako tak aj kamaratky, kt. som ho odporucila. Cena je 2.90e.

Dominika.NS

aj keď sa nakoniec táto diskusia zvrtla v hádku...
ďakujem za vaše názory, vďaka nim si zbytočne nekúpim suchý šampón od syossu, ktorý vystačí maximálne na dve použitia:)

User_37597

jajaja295.
akoze ty si aj tak presvedsena o svojej pravde?prosim nech sa paci.mne to je jedno.
ja si nemozem pomoct ale mne sa normalne zda ze ty budes nejake nevyzrete decko.len decko moze napisat ze "trapny" syoss.nebudem ta dalej presviedcat,na co?!
ale bud taka dobra a nesnaz sa ma ty presviedcat o niecom s cim mam dlhorocne skusenosti plus sem pridavat take plytke fora s nazovom modry konik kde jedna napisala ze ma z neho lupiny.asi ta prekvapim ale toto sa zenam nestava len zo syossu ;)
nevadi.sir dalej svoju pravdu ze sampon ti zamastil hlavu ;)

User_37597

jajaja295.
draha je rozdiel tvrdit ze "vyfucal suchy sampon" ktoreho nadobka je pod tlakom a je rozdiel tvrdit ze sampon masti vlasy.
neviem ci vies ale aj kaser ked ho raz pouzijes aj keby len jeden strek potom unika a do tyzdna v nom nemas nic.
a dalej to aj ja mozem ist a zle si umyt samponom vlasy a potom ist za znamimi a opytat sa ich ci mam mastne vlasy :D

aby bolo kazdemu jasne:ja neobranujem konkretne znacku syoss ale obranujem celkovu povest samponov ktoru sa tu snazite podaktore pokazit.

jajaja295.

jasne mam hokejky miesto ruk a schizu, ze som si len predstavovala ze mam z toho otrasneho sedlackeho samponu mastne vlasy...a aj ostatni,ktori mi tie vlasy chytili a videli mali schizu a len si predstavili ze tie vlasy mam z toho samponu na chuja, presne :D, ako aj ostatni si predstavuju, ze im zo sucheho samponu syossu vyfucal zbytok :DDDD