Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Dobry psycholog z Bratislavy?

Príspevok v téme: Dobry psycholog z Bratislavy?
bibba

Nejake rady? chcem radsej muza. s mojou psychologickou asi koncim. teda ja uz neviem poriadne jak to chodi, ale je to normalne ze mesiac sa mi neozve, potom sa mi ozve ci mi vyhovuje taky termin, ked som povedala nie, a ja sama som jej dala na vyber TRI INE terminy, povedala, ze si to overi ci bude alebo nebude mat cas a zase mlci. ja som si to predstavovala tak, ze by som tam chodila 2x do mesiaca. a nie raz za mesiac a pol. co tych posratych 45 minut ubehne jak nic, a v podstate si myslim, ze ma aj tak nechape, a co ma uraza, mam z nej pocit, ze moje problemy zlahcuje.

Takze nejaky kvalitny psycholog (muz)...
Pritom tato doktorka je velmi chvalena... ale na moj vkus je moc ticho.

Adrian Brek

Zdravím Vás, nejdem rozdávať rady ani liečiť ľudí. Som človek ktorý vie pravdu a keď človek vie podstatu / príčinu doslova hneď všetko mizne.
ak budete / ktokoľvek mať akýkoľvek problém napíšte mi čo najstručnejšie ale najpresnejšie váš problém na adrianbreek@gmail.com
dobrovoľne som sa prihlásil lebo tvrdím že jedna časť populácie sa mýli a viem vyriešíť, nastaviť myseľ, vysvetlíť ako stoho von.
Akákoľvek depresia je len ilúzia pôsobjaca informáčneho davu spoločnosti.

Lisssa

Ja mám takýto kontakt - fabik7@uniba.sk. Je strašne milý a ústretový, som veľmi spokojná. Nemá ešte svoju stránku, ale dá sa s ním na všetkom dohodnúť podľa potreby, frekvencia stretnutí, platba.

sharky86

Zdravím, dobrí psychológovia sa dajú nájsť tu, sú tam aj fajn články psychologprevas.sk
Verim, že sa Vám podari nájsť správneho psychológa

TakTak

Neviem na základe čoho poisťovňa prepláca len jedno sedenie u psychológa na mesiac. To je pre niekoho strašne málo. Preto je aj vetšina psychológov súkromných. Ale aj medzi nimi je tých dobrých strašne málo. A že jedno sedenie je 45 alebo 50 minút no to ani nestačíš zadkom ohriať stoličku.

Peťo82

Ahoj, pokiaľ ideš k psychológovi raz za mesiac, tak ti to prepláca poisťovňa, keď chceš chodiť častejšie, musíš si to platiť z vlastného vrecka.

Aaaaaghdfghd

Ahoj, bohuzial psychologovia maju limity od poistovni. Neviem ako to presne vychadza, ale myslim, ze ta jedna navsteva do mesiaca priblizne. Ak chces castejsie, je potrebne si priplatit sedenie z vlastneho.

Klára23

Želám dobrý deň všetkým, chcela by som začať chodiť k psychológovi v Bratislave. Avšak, kedže som tu len veľmi krátko, potrebovala by som radu akého by ste mi odporučili. Veľmi pekne Vám za odpoveď ďakujem