Ovocna dieta

Arweena

no ja som raz cely tyzden vydrzala jest iba jablka..a schudla som 5 kg..nebolo to zdrave a mohla som si poškodit aj zaludok...ale nič sa nedialo

zuzik

ahoj noemiii,
chcem ti opisat moju skusenost.
raz ma nahovorili, aby som vyskusala pomarancovu dietu...znamena to asi tyzden jest len pomarance, pomarancove stavy...
vydrzala som asi dva dni...kazdu hodinu som si dala nieco do ust /len z pomaranca/...na treti den mi bolo strasne zle!!!
strasne ma bolel zaludok, nechapala som, preco??? zaver bol asi taky - ze ten pomaranc mi len uskodil - strasne krce - zaludocna kyselina - alebo take nieco, bolo mi na odpadnutie a brucho ma bolelo - az som chodit nevladala...
rychlo som musela nieco dat do zaludka, nieco normalne, nejaku potravu - rohlik, alebo nieco co mi ukludni zaludok...asi den som takto trpela, bolo to hrozne, uplne ma to znicilo...
pisem ti to len preto, aby si to nahodou neprehnala...je to velmi neprijemne ak si clovek nevie urcit hranicu...
pritom ja som ani nepotrebovala schudnut, skor som to brala - ako ocistu organizmu...ale uz nepojdem do takychto extremov...
kludne to vyskusaj, len si daj na seba pozor, ako nahle sa budes citit slabo - radsej sa niecoho najedz, aby ti potom nebolo az tak zle ako mne.
drzim palce...

elle

Dieta, maš pocit že pečivo je normalne jedlo? Pre nas prirodzenou stravou je to čím nas obohatila príroda a nie tie "sarrajty", ktoré sa daju kupiť v každom supermarkete....

diéta

neodporúčam, pretože to nevydržíte a budete navyše hladní a bažiť aj za niečím normálnym ako je pečivo alebo maso. Ale šak za pokus nič nedáš, potom napíšte či sa zadarilo.

elle

Noemiii, je to dobry napad na detoxikaciu organizmu a aj na chudnutie. Skus pridať aj orechy, zeleninu a zbavis sa aj jarnej unavy:-))