vytok...

Príspevok v téme: vytok...
Nikola11

dobry den, prosim o radu...mam 12 rokov a kramy som uz mala...ide o taky problem, ze neviem, ci je to vytok alebo co, ale na nohavickach mam take zlte a zapacha to...je to vytok alebo co?...nezda sa mi, zeby to bol vytok, pretoze je to od zadnej casti az po prednu, no nie celu zadnu a prednu cast nohaviciek...no proste neviem to vysvetlit, ale vytok som uz mala, vzdy bol biely az priesvitny a nezapachal...dost sa bojim, kedze mam 12 rokov do gynekologa v ziadnom pripade ist nechcem a s mamou sa o takychto veciach velmi nerozpravame, pretoze obe sme dost hanblive...a okrem toho je mi trapne sa jej to pytat...dakujem za rady...

Nikola11

:/...tak asi to nejako budem musiet povedat mame a ist k doktorke...a mohlo by z toho vzniknut nieco vaznejsie??...lebo citam na internete, ze neplodnost a tak...sandra neviem ten zapach opisat, nesmrdi to velmi, ale citit to...dakujem za pomoc...este pockam a ked to bude aj nadalej takto, tak pojdem k tej doktorke...

jankaaaaaaaaa

ked to zapacha a je to zltej farby tak je to nejaka infekcia. treba ist k lekarke. staci aj ked pojdes k detskej

maruska123

to vie posudit len lekar, tazko povedat, co to je...moze to byt prirodzeny vytok ale moze to byt aj infekcia..