oplodnenie pocas menstruacie?

plodka

viem,viem..len uz par dni nad tym vkuse rozmyslam a som sa sama pomotala :) sice by babo nebolo koniec sveta ale situaciu by nam to teda skomplikovalo pochopitelne..dik baby :)

Lulu2011

plodka - no rata sa aj prvý den menstruacie, co nevies ako sa rata cyklus? :))) cize mas normalny 28 dnovy, takze ak mas taky, ja ti vravim, ze tehotna nie si a bud kludna :)

plodka

uz som sa z toho zblbla.. ak sa nerata tyzden kedy menstruujem tak ano je tam 21 dni. uz roky od prvej menstruacie to mam takto

plodka

no moj yklus.. tri tyzdne mam pokoj a potom pride tyzden "in red" :) a tak sa to opakuje..zas tri tyzdne klud a potom tyzden M. ..a styk sme mali v druhy/treti den menstruacie

Lulu2011

m25 - mimo plodnych dni sa otehotniet neda ;) vajicko po oplodneni zije 24 hodin, spermie vydrzia tak 2-3 dni, uvedene je max. 6, cize sa da aj pred ovulaciou, ale to 6 dni by som brala s rezervou

ale ako vravim, kratky cyklus moze byt pricinou otehotnenia aj tesne po menstruacii, treba poznat vlastne telo, to je najlepsie

plodka

fuha. no..tak vdaka. ked tak potom vam dam vediet o mesiac ci prislo co by malo. a ked nepride, aj tak nevadi :) dakujem vam

m25

lulu, na plodné/neplodné dni by som sa isto nespoliehala ...
kolko žien otehotnelo aj mimo plodných dní, či aj cez menštruáciu ..
ako dole píše fidorka ..

Lulu2011

ak mas pravidelny, normalne dlhy cyklus 28-30 dni, tak nemozes, ak mas kratky cyklus, hormonalne vykyvy tak je tam nejaka mala sanca