žmurkanie okom

Príspevok v téme: žmurkanie okom
inez

Mam 6ročnu dceru ktora zacala jednym okom žmurit trva to asi tak 2tyždne už som bola aj u očnej povedala že to moze byt aj TIK dala jej kvapky evercil a ze ked to nepomoze tak to budem musiet ist neurologovi alebo psichologovi ale Ja som uz vsade bola uz davnejsie kvoli HYPERAKTIVITE neviem co mam robit prosim PORADTE mi som zufala. DAKUJEM.

rena123

Trojročný syn zašal chodiť do škôlky, dlho sa tam neohrial a už začali choroby. 3 týž. som ho preliečovala pri TV a teraz začal aj tik v oku. Boli sme u očného ale kvapky nezaberajú. Je to psychika?? Alebo ozaj je to z TV??

bebe

tento tik mal aj môj syn v 6-tich rokoch boli sme aj u očnej lekárky ale nič nezistila, boli sme u neurológa a ten nič nezistil, ale museli sme obmedziť TV, počítač a iné podobné hry... po mesiaci sa problém stratil, ale aj dnes keď má 10 rokov má obmedzené programy v TV a aj dlhší pobyt pri počítači max. 30 min. a tiež "gemboy" ...

gigi

ahoj! ja som tento problem mala so svojim 5-rocnym synom... trvalo to asi 2 tyzdne.. a potom to nejako spontanne zmizlo, nemusela som ani navstivit lekara.. oci ho nestipali, ani neboleli, myslim, ze to bol len nejaky tik. hlavne som ho na to neupozornovala.. potom to prestalo. este sa to sem- tam objavi.. myslim, ze je to vzdy po tom, ako sleduje TV...