vzrusena alebo podvadza

Príspevok v téme: vzrusena alebo podvadza
stojan

cavko ludia mam vztah uz skoro 3 roky som stasny a aj nestastny ako to byva urcite v kazdom vztahu ale to som tu neprisiel riesit priatelke sa mam pocit stale zväcsuje vagina niekedy az nadmerne ze necitim ja ju alebo ona mna pytal som sa uz aj ze ci ma podvadza tak povedala ze nie ze zeny to maju od vzrusenia ze sa vam rotahuje tak otazka je vzrusenie alebo ma podvadza dakujem:)

Maoam

uprimne, zene to nie je jedno, ale kazdy nech pise za seba

stojan: nastuduj si zaklady anatomie a funkcie pohlavnych organov a potom ta uz podobne veci hadam nenapadnu

priatelka moze aj posilovat panvove svalstvo, existuje vela moznosti ako to zlepsit

Trivialista

Viete čo chlapi?:) to je na jednej strane také milé a na druhej strane také smiešne.
"Čo keď si najde ineho s väčšim"
Pochopte že my ak raz milujeme svojho partnera tak milujeme aj jeho pinďurika či už je veľký alebo malý. Väčší, ako muž ktorého milujeme, pre nás neexistuje.

Stojan - a žena keď rodí? čo myslíš? vagina je stiahnutá? roztiahne sa tak že tamaď prejde hlavička dieťaťa.

stojan

pretoze na zaciatku vztahu nebola az tak roztiahnuta aj ked bola vzrusena neviem tak ma to napadlo ci si nenasla niekoho z väcsim:)

Maoam

vysvetli mi prosim suvislost medzi tym, ze sa zene vplyvom vzrusenia prirodzene uvolni, zvlhne a roztiahne posva a tvojim podozrenim, ze by ta priatelka mohla podvadzat?

papagiorgo

Je jasné že keď sa žena vzruší tak sa jej roztiahne.. Je to podľa mňa normálne.
Nakoniec dôjdeš k zisteniu že sa ti zmenšil penis :D