Ako mám prosím zopár kg pribrať?

Príspevok v téme: Ako mám prosím zopár kg pribrať?
anjika

Vo veku 22 rokov som odmietala jedlo, lebosom sa cítila tlstá. Vtedz som schudla zadva mesiace asi osem kg. Potom som vazila 49,no postupne som znova prbrala a 55 kg.Potom som znova trochu schudla a niekoľlko rokov som mala hmotnosť 53 kg. Pred tminulými Vianocami to bolo 52 kg, po nich o kilo menej a v posledných dňoch váha ukazuje 49 kg. Asi osem rokov som vegetariánka - jedávam z masa len ryby.Dávam prednosť čiernemu a grahamovému pečivu, jem aj zemiaky, ryžu, cestoviny, koláče, kekse - alekrémové mi nechutia, radšej mám BEBE a pod., milujem čokoládu. A tiež piškóty a slané tyčinky. Mamamá obavy, že som chorá, ale ja sa cítim výborne. Lenže tiež nechápem, prečo stále chudnem, keď mi chudí jesť. Nemôže to byť stresom? V januári som robila štátnice na Pedagogickej fakulte - externé - a koncom februára som natúpila do nového zamestnania. Inak aj sa mi často otia dlane a chodidlá, no nadmernú činnosť štítnej žľazy mi nezistili. Pred dvomi tždňami som začala užívať vitamn B12,jedávam aj strukoviny a napriek tomu som takmer ako z koncentráku. Mám 170 cm a v mojom veku 32 rokov by som mala vážiť viac. Ako dieťa som jesť nechcela, radšej som sa sjedlom hrala. Aj moji rodičia patria k chudým typom ľudí. Takže je to čiastočne zdedené, no aj tak ma potešia vaše rady.Len mi proím neraďte, že sa mám vzdať vegetariánstva.

anjika

Ved mne to ani tak neprekaya, len rodia su ydeseni, ci nemam nejaku chorobu...a inak mne ide hlavne o to, ci sa mi pri takejto niykej hmotnosti podari otehotniet...

kacka

Mne otec kupil v lekarni take 1/2 litrove flase balene po 12kusov-boli to napoje s velkym mnozstvom vitaminov, zivin a tukov.Bohuzial uz neviem ako sa to vola, ale su vyborne, ked sa schladia, chutia ako vanilkova/alebo coko, alebo orieskova/zmrzka-zalezi od teba aku prichut si vyberies. Ked sa v lekarni popytas tak ti povedia-mne vsak museli objednavat...Jednu flasu som mala na 1 den-samozrejme som popritom aj jedla...Ale to zalezi na tebe, ci chces pribrat...Lebo z toho co tu pises mam skor taky pocit, ze tito takto vyhovuje...