nový web na predaj jazdených áut

JurajK

Caute, my sme riesili predaj auta uz dvakrat, a vzdy sme predavali priamo. Cize dali sme inzerat, ohlasili sa ludia, prisli pozriet a potom sa to predalo. Vsetko v pohode. Staci napisat nejaku kupno-predajnu zmluvu a plus vybavit prepis auta. Ale usetris na tom urcite...

luciakralova

Ano, to si vsimam na viacerych forach aj ja, ze AAA sa snazi takto tlacit neprijemnu reklamu, pritom existuju stovky diskusii, kde jasne ludia vyjadrili svoj nazor, a ten nebol prave pozitivny.

sranda1

Hahahahhaa :D to sa tu stretli v komentaroch zamestnanci mesiaca z kazdej pobocky AAA a pridali si komentik :D Som zvedavy ci vam za toto davaju aspon nejaku kavu zdarma alebo tak :D hroza

proot

Keď predávat alebo kupovat auto, tak určite cez overený autobazár, mna toto ponaučenie stálo pár tisíc euro :/ kupoval som cez inzerát a žial som naletel podvodníkom

kobka

Tak tento portál nepoznám, ale tiež by som radšej kupovala/predávala cez nejaký overený autobazár. Ja osobne som kupovala v AAA a tiež bolo (a stále je) ok.

alenka_radska

Tiež mám dobrú skúsenosť s aaa, či kúpa alebo predaj auta, dokonca do firmy niekoľko ojazdených sme už kúpili

peterjano

Ja určite môžem doporučť aaa auto- keď som ja predával, tak všetko prebehlo rýchlo, auto mi skontrolovali technici a v podstate v ničom nebol problém, všetko sa dohodlo a odchádzal som už na novom