Zle sa mi dycha a picha ma pri srdci

Príspevok v téme: Zle sa mi dycha a picha ma pri srdci
mojedychanie

ahojte. uz dlhsiu dobu sa mi tazko/zle dycha. neviem co to je ale tak trochu sa bojim Obcas ma boli az tak na pirhcanie srdce a potom cela lava strana (aj boli aj picha). A myslim si ze to dychanie a ta bolest srdca, je nieco spolocne-... mate skuenosti? prosim, nejake rady. zacinam sa vážne báť ze to bude nieco vazne alebo tak. neviem ci mam zajst k lekarke a ta ma posle na vselijake vysetrenia, ci je to nutne... nemam rada lekarov, ale posledne roky som byvala dost casto chora a tak som si na nich ,,zvykla" aj na zubarov a v secko to... vazne mam strach... stalo sa to aj vam? mam aj nadchu ale o dychanie je ine ako nadcha. asi to nem nic spolocne. akokeby sa mi ani nedalo nadychnut, a potom naposlednu chvillusi vydychnem a je vsetko v ,,poriadku" a o chvilu zas s mi tak tazsie dycha asi 10 minut. potom az na druhy den... opakuje sa to asi mesiac, kedze som mala crevnu, aj normalnu chripku myslela som ze to z toho. ... moze to byt prejav aj dalsej nejakej chripky? alebo nebodaj srdcvoej choroby? astma? prosim oradte som vystrasena. uz mesiac sa radim z kade kym, no nic....niekedy ma aj velmi boli hlaava alebo sa mi a z tak toci vsetko je to asi spolocne.... prosim pomozte mi. velmi velmi pekne vam dakujem

hviezda01

ale ked mas dlhsiu dobu problemy,tak ti nikto nic ine nepovie,len ze mas navstivit lekara...tak co sa rozculujes?..:-DD

mojedychanie

Milá Hviezda01,

cakam asi to ze mi poradite a pripadne ci to nemate aj vyalebo niekto vas znami, alebo ste to mali ... a máte na to (negatíne) pozitívne negativno-pozitivne spomienky. to cakam ale co cakat od v vas... prip. pozitivno negativne... viee o com hovorim ci nie? ne? ach to no to nevadi

mojedychanie

Milá Hviezda01,

cakam asi to ze mi poradite a pripadne ci to nemate aj vyalebo niekto vas znami, alebo ste to mali ... a máte na to (negatíne) pozitívne negativno-pozitivne spomienky. to cakam ale co cakat od v vas...

hviezda01

jezismaria...tu ti kto ma akoze pomoct??..a ako??.mas nejaku predstavu,ako by sme ti tu mohli pomoct???...musis k lekarovi!!!