Spinenie namiesto menstruacie

Príspevok v téme: Spinenie namiesto menstruacie
Cincila77

Dobry vecer, mam 20 rokov a je to prvykrat, co sa u mna vyskytlo nieco take. Stale mavam viacmenej pravidelnu menstruaciu, antikoncepciu nepouzivam. S priatelom si davame pozor, nechraneny sex mavame jedine 2-3 dni tesne po menstruacii. Tak to bolo aj pri poslednej menstruacii, no aj v tomto pripade si priatel dal pozor. Ked som teraz cakala menzes, namiesto toho asi tak v 26. den som dostala hnedy vytok, ktory trval asi tak 5-6 dni. Aj pocas tohto hnedeho vytoku sme mali sex, takisto nechraneny, no opatrny. Teraz uz 2.den mam klasicky biely vytok,ktory mam stale, cakala som ze pride menstruacia po tom hnedom vytoku, no nic. Chcem sa opytat, co to znamena a ake to moze mat dosledky, planujem ist k doktorovi, no chcela som sa najprv poradit takto. Zistila som, ze toto je jeden z prejavov mozneho tehotenstva, no toho sa prave obavam. Dakujem za vasu skoru odpoved.

m25

cincila, bazalka má pravdu, otehotnieť môžeš stále!! len počas tých plodných dní je šanca väčšia .....
nespoliehala by som sa len na plodné/neplodné dni ..ak nechceš byť tehotná ..

ja mávam taký výtok/menštruáciu občas, ale beriem hak a som OK.

Cincila77

bazalka: Ako by to bolo mozne, ved ovulacia prebieha zvycajne 14. den cyklu, cize 14. den od zaciatku menstruacie, a to je dost znacny rozdiel medzi tymito dnami....

m25: Toto aj ja si myslim, ze nieco nemam v poriadku, suhlasim...

Cincila77

bazalka: Ako by to bolo mozne, ved ovulacia prebieha zvycajne 14. den cyklu, cize 14. den od zaciatku menstruacie, a to je dost znacny rozdiel medzi tymito dnami....

m25: Toto aj ja si myslim, ze nieco nemam v poriadku, suhlasim...