Hanbi sa za mna? :/

Príspevok v téme: Hanbi sa za mna? :/
enester

ahojte. mam priatela, pozname sa uz vyse roka, no dali sme sa dokopy asi pred dvoma mesiacmi. Viem ze ma velmi lubi a ja jeho tiez, no zda sa mi,ze sa zamna hanbi :/
Uz by som ho aj zoznamila s rodicmi, neformalne, proste iba tak, lebo sa ma stale pytaju, kedy ho budu moct spoznat lebo tiez im nieje dvakrat prijemne ked len oznamim ze k nemu idem prespat a oni ani nevedia kto to je a tak sa trochu opravnene boja. No ked som mu navrhla ze by som ich uz najradsej zoznamila aby prestali mat obavy, tak este nechce.
S jeho kamaratmi sa taktiez vobec nepoznam, vzdy sme von samy, nikdy ked ide von s nimi ma nevola (resp. ani som sa nikdy nepytala ci smiem s nimi, pride mi to blbe, cakala som ze sa niekedy opyta sam od seba ci nepojdem :/ )
No a v neposlednom rade ... nieze by mi nejak zalezalo na facebooku, nechodievam tam nejak casto, nikdy som na tom nebola nejak zavysla...no ked sme sa uz dali dokopy, cakala som, ze mi aspon posle ziadost o vztah. Keby som nemala podozrenia tak by mi to aj bolo jedno, ze mi neposlal tu blbu ziadost, ale raz som mu na nastenku napisala ze mi chyba a on to ani nelajkol, len mi napisal do chatu ze aj ja jemu a to bolo vsetko. Tak som sa o spytala narovinu, ci sa za to hanbi, tak nenapadne som sa ho opytala aj na ten vztah no k tomu sa nevyjadril a kedze mne prislo trapne pred nim pytat sa ho na taku blbost este raz, uz som to neriesila no.
Co robit ? Ako sa s nim porozpravat o tom? :/ som si ista ze ma lubi ale potom nechapem, preco toto.... aj domov k nemu ma vola len ked su jeho rodicia prec na chate a ani im o mne nic este nepovedal.:/

3nttt

tak podla mna su 2 mesiace velmi malo. okrem toho nemusi byt zrovna ten typ ktory si ako prvu vec da do profilu ze je zadany a tak isto aj to zoznamenie z rodicmi mu nemusi byt prijemne. ja osobne som mala dost stresy s tym ze sa mam zozznamit s draheho rodicmi. a co sa tyka fb tak vztah sme si potvdrili az po nejakym 2 rokoch ked sme sa zasnubili (aj to uz vsetci vedeli takze to nebolo potrebne)..takze tak...a to ze ti neodpisal na to ze si mu napisala na nastenku...neviem, my sme spolu 5 rokov a nic take sme si na nastenku navypisovali.mne taketo verejne vyznanie pride skor ako taka vystraha pre ine baby v style ON JE MOJ! ja by som po 2 mesiacoch určcite nerobila taku vedu.

vikkkis

oo boze ved tu z toho nerobte kovbojku, ze hned musi byt zenaty...
ja osobne keby mam priatela by som si rozhodne nepotrebovala to vycapit na facebook. naco? si s nim preto ze ho lubis alebo preto aby si sa mohla pochvalit kamaratkam ze mas frajera?
dva mesiace je este kratko na predstavovanie rodicom podla mna, resp. nie je tragedia ked nechce... ja som bola u frajera doma tiez asi po dvoch mesiacoch a predstavil ma svojej mamke, a po pravde neviem, bolo to cudne. proste ani ja som nechcela este aby ma predstavoval, len mi nepovedal ze u nich niekto bude :D
tak ked sa rodicia boja tak niekedy ked pojdes s nim von cez den a vies ze sa budete pohybovat niekde napr v parku, tak im to povedz ze nech akoze nahodne tade prechadzaju ze vas mozno uvidia...
ale rataj s tym ze vas mozu vidiet pri bozkavani- na to by som ich mozno pripravila :D nie ze tam na vas skocia ze co to ma byt :D
a s tymi kamaratmi- tak mu povedz ze by si ich rada spoznala, nech aj oni zoberu priatelky a mozte si spravit prijemny vecer niekde v krcme napr :) baby su zaruka ze sa nebudes citit trapne :) bude vas tam viac a isto si bduete mat co povedat :)

ivana45

enester, chlapec, ktory o dievca stoji, sa takto nechova. Nie je z teba az tak paf. Mozno uplne klame (je zenaty, zadany), ta nechava v mylnom dojme, ze ide o vztah a pritom ide o sex... neviem
Dievcata maju pravdu, je to divne.
Myslim, ze rozhovorom vela z neho nevypacis. Dala by som si povedzme mesiac pauzu. Mozno to pojde do stratena a on sa uz nebude chciet stretnut. Ale mam pocit, ze az tak o vela neprides, lebo vela nemas.
Mozno mi to uslo, kolko mate rokov a co robite ?
Precitaj si aj nieco o schizoidnej poruche osobnosti, mozno ta to nasmeruje. Neviem, je to len tip.

Maoam

mne tam nieco nesedi, tu nejde o to ci zverejni vztah na FB, to je uplne vedlajsie, ale nieco v jeho spravani je divne

poznate sa uz vyse roka, nielen dva mesiace, ok len tolko ste uz vo vztahu ale...nieco mi tam nesedi

bud ta ma len na sex, alebo si vobec nie je isty, ci ta chce na vztah so vsetkym alebo je v hre este nieco ine

jajka001_

cojaviem take verejne vyznania lasky...ste spolu len kratko. povedala by si mu to aj verejne pred ludmi, ze ti tak chyba? lebo co das na fb je ako ked by si to kricala na ulici.
ale ked to beriete vazne, mal by sa ist ukazat rodicom, patri sa to, nech vedia s kym travis cas.