úprimne - omega3 v tabletkách

Príspevok v téme: úprimne - omega3 v tabletkách
smart_leoni

Dnes som bola u lekárky a tá mi vysvetlila, ze porucha sústredenia, pamäti a učenia môže byť zapríčinená nedostatkom omega3 mastných kyselín a tak mi odporučila kúpiť si výživový doplnok s obsahom rybieho tuku... len tak akosi mimochodom ma čakajú v bud. semestri štátnice a mám toho teraz akosi strašne veľa a ozaj pochybujem, že mi pomôže užívanie kapsúl naplnených ktovieakou gebuzinou... nemala by som skôr navštíviť psychiatra, alebo si myslíte, že mám do seba liať ten tuk a veriť, že budem schopná sa škole naplno venovať? ďakujem za váš názor.

ja40

Vies co ja som ten omega zacala uzivat pred 3 dnami,ale nie na doporucenie lekarky,ale sama som sa tak rozhodla,ved ublizit to neublizi...mam tiez momentalne kratkodobe vypadky pamate,lebo mam stres,teda mala som posledne mesiace stres zo vsetkych stran.
Ale aj tak sa mi to nezdalo,sla som k lekarke a nastastie je taka,ze ma posiela na vysetrenia,bola som uz na RTG a vysledky krcnej chrbtice ukazali nejake mensie odchylky v pondelok idem na magneticku rezonanciu,aj krv mi brali takze aspon sa nieco deje a ak budem mat nakoniec vsetko v poriadku,tak potom mozme uvazovat,ze ide o psychiku. Davaj si na seba pozor a nedaj sa odbit,ziadaj si vystrenia.