Telefonat od byvaleho

Príspevok v téme: Telefonat od byvaleho
nia234

Caute,

prosim Vas napiste mi svoj nazor dakujem!

Takze pred pol rokom ma moj priatel s ktorym som bola 10 rokov opustil kvoli inej, odvtedy sme sa nebavili vobec, raz sme sa iba videli na jednej party, lebo mame spolocnych kamaratov, on s nou je doteraz a ze vraj je stastny.... Od toho nasho rozchodu je vo mne mnoho nezodpovedanych otazok, ale uz som z neho akotak vyliecena ... lenze vcera mi volal, nezdvihla som mu, ale strasne ma zaujimalo ze co chcel, tak som ho iba prezvonila, o chvilu na to mi dosla od neho smska, v ktorej sa mi ospravedlnil ze iba nahodou vytocil moje cislo ... Tak co vy na to? bola to nahoda, alebo nieco s tym sledoval? alebo sa nemam trapit s takymito hlupostami ? :)

ta3

Nia
s tym telefonatom to mohla byt nahoda alebo aj nie, ale uz sa s tym nezaoberaj, nechal Ta koli inej s ktorou je stale, tak ho uz neries, urcite to boli, ved ste boli spolu 10 rokov, co je teda dost, ale maj svoju hrdost

User_37597

ked som bola len na zaciatku citania tvojej temy tak som bola rozhodnuta ze ti napisem ze sa mu ani neozyvaj.ale ked som citala dalej ... :D
nuz ale aj tak si myslim ze ser na neho zvysoka.predsa len ta opustil kvoli inej tak na co sa zaoberat tym ci to malo alebo nemalo nejaky zamer.

nia234

skoda veru, ale ja som bola tak vedla z toho ze som, vobec nevedela co robit, a to asi bolo hlupe ze som ho prezvonila, ze ? Ale kebyze to neurobim, by si myslel ze este stale sa nanho hnevam, lenze ja chcem aby si myslel ze sa mam vyborne a kaslem nanho, co mu nasi kamarati asi aj tlmocia,lebo nikomu nedavam najavo ze ma to trapi ...A to je inak fakt divne ze este ma vobec ulozene moje cislo, ked si ma uplne vymazal zo svojho zivota, a za ten polrok ho vobec nezaujimalo co je somnou.

ja40

mala si mu odpisat: jaaaj to si bol ty? nevedela som,kto mi vola,lebo ta nemam ulozeneho :-)
juuuj jak by mu ego padlo :-)

Maoam

a mozno chcel vediet ci zdvihnes alebo sa nejako na to ozves (prezvonis, posles SMS), proste test ;-))

a zabrala si...