jonasova metoda krizenie cervenych a zelenych dni

Príspevok v téme: jonasova metoda krizenie cervenych a zelenych dni
miselka12

Ahojte. Chcela by som vas poprosit o radu. Planujeme s muzom dietatko, druhe...a kedze doma mame chlapca velmi by sme chceli dievca. Objednala som si kalendar u dr. jonasa, a v novembri mi vychadza termin na chlapca, ale krizia sa mi tam cervene dni so zelenymi tak, ze plne cerveny pripada na 18. den cyklu a dr. jonas neodporuca na zelane pohlavie skusat dni, ktore sa krizia. Ja mavam ale cyklus 27 dnovy, takze ovulaciu mavam okolo toho 13 az 14 dna, a tak podla mudrych kniziek od 17. dna cyklu by som nemala byt fyziologicky plodna....a tak prakticky by sa astrologicka plodnost nemala krizit s fyziologickou. Myslite ze aj tak sa znizi sanca na zelane pohlavie. Nie je tam tych 13 zelenych dni ako nejaky rozptyl z dovodu kolisavosti cyklu u roznych zien? Problem je v tom, z enech pocitam ako pocitam, pri mojom pravidelnom cykle sa mi to spravne posunie tak o rok...:(

0vecka

jejda sak je to uplny nezmysel. Staci si trosku nastudovat ako sa robia deti. Evolucne sa toto nemalo ako vyvynut a aj logicky je to blbost. Kebyze ludia radsej davaju svoju energiu do niecoho co by urcite funguje alebo aspon do niecoho co by mohlo aspon teoreticky fungovat tak by sme uz mali koloniu na marse.

jankaaaaaaaaa

ak veris tym vypoctom, ze prave vtedy mozes splodit chlapca, tak si kup ovulacny test, a sprav si ho, ci vobec mas vtedy ovulaciu. ked nie, tak zbytocne sa budes pokusat. alebo nech ti spravi gyn. vysetrenie kedy presne mavas plodne dni