Nosia sa este kucery?

Príspevok v téme: Nosia sa este kucery?
jennie

Ahojte!v dnesnej dobe je trend zehlit si vlasy. ja si zial nemozem zehlit vlasy pretoze mam tvrdy vlas a vyzehlene vlasy mi vydrzia tak cca 2 hodiny a potom sa stocia a skrepovateju. pouzivala som sa rozne spreje a nepomohlo ani to. kedze mam vlasy z casti rovne a z casti kucerave mojou jedinou zachranou su asi kucery, preto sa vas chcem opytat su kucery este in???

Maoam

nos co chces ty a nie to co urcuju ini, baby co maju rovne vlasy travia hodiny tym aby si urobili zvlnene alebo kucerave, kazda chce to co nema...co takto byt spokojna s tym co mas? kucerave vlasy su krasne

jennie

vies vlasy si netocim nosim ich stale stiahnute v gumicke aby som zakryla tie odskoky medzi rovnym a kuceravym vlasom. chcem ich nosit rozpustene ale s tym co mam na hlave vyzeram hrozne. preto si ich chcem natocit a neviem ci je to in, pretoze kde idem skoro vsetky baby maju vyzehlene vlasy a nechcem si pripadat ako cvok

tpch

Kedze ti nic ine ako kucery neostava, tak co riesis? ked ti niekto napise, ze sa nenosia, das sa oholit uplne, alebo co? Bud taka, aka si, to bude jedina schodna cesta.