Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim

Príspevok v téme: Ži, nezufaj a chod si za svojim šťastim
123nezufaj

Ahojte vsetci v prvom rade Vas chcem pozdravit :)
Napadla ma taka vec :) Zivot je len jeden vsak? Su ludia stastni su ludia menej stastni. Cim to je? Tí menej stastni sa menej snazia o to svoje stastie? Alebo je zivot ozaj tak nespravodlivy? Citam si tu rôzne problemy ludi, niektori poriadne uz zufaju im je venovana tato tema. Malo kedy tu niekomu nieco poradim, myslim si, ze niekedy ani nie je treba. Ved ked sa tu clovek s niecim zdôveri tak sa mu uz len tym, ze to napise ulavi :) Chcem Vam vsetkym odkazat, ze svet nemôze byt az tak zly. Na zdravi som spoznal dievca volam ju anjelik a zaviedli sme novy druh vitaminu tzv. vitamin U-usmev :) ten teraz posielam kazdemu kto je smutny :) chcem Vam odkazat, ze žite, chodte si za svojimi snami, neutapajte sa vo svojom ziali. Ak Vam tu niekto pekne poradi navstivit psychologa tak sa toho nebojte :) zivot mate len jeden a aj vy mate pravo na stastie na lasku na usmev :) o probleme rozpravajte niekto Vas obijme a den bude omnoho krajsi :)
ak to len jedneho cloveka povzbudi k tomu aby svoje nestastie premenil na stastie tak ma velmi potesi a urobi ma stastnym :)
posielam jednu velmi veselu pesnicku tak podme lietat :) a zabudnut na problemy :)
www.youtube.com

0mega

no ale PC nekupujem, skladam si ho sam :)
vylucim kazdeho mozneho sprostredkovatela ktory sa vylucit len da
(predajca, co dovezie a hodi marzu 100% s bulharskou konstantou 1USD=1EUR)

+PC vyuziva cela rodina, tj 5 ludi.. +sirsia rodina..

neurazil som sa :P ved kludne, debatovanie je klucom k inemu pohladu na vec.

Joo Ke

nekupujes TV staci ze mas PC .....logicke vysvetlenie preco je i ekonomika stupidna veda a nastroj debilizacie spolocnosti

0mega

napriklad tak, ze nekupujem vodu s prichutou masa v obchode, ale tak, ze si zaspinim ruky a mam kurata doma.

tym si setrim zdravie (dlho som nebol na liekoch, a ked uz, vylezim to v horucej posteli (prirodzeny sposob zbavenia sa chripky!)

nekupujem vacsi TV, len preto ze sused ma novy TV.

nekupujem kazducky novucky salik, lebo je to IN, staci mi ten 15 rocny, co som zdedil po bratovi.

pracujem ako polnohospodar, v rodine. tato praca je ale podradna, lebo dnes je IN byt v obleku.

nezadluzjem sa.

Joo Ke

Omega
.. a ako pracujes .... aby si nebola sucastou ???
POZOR lebo ked prestanes pracovat tvoja produktivita do spolocnosti bude nulova cize :-/ :)))
aj v Afrike je konzum a vola sa HAKUNA MATATA :)

0mega

Joo Ke

no bohuzial som sucastou konzumu, ale aktivne pracujem na tom aby som nebol.

vedela si, ze v chorvatsku existuje hypermarket, ktory sa vola "KONZUM" ? :)))

Joo Ke

Omega
ty si nie sucastou konzumu ??
to mi chcete tvrdit ,ze ty neudrzujes prachatych pri moci ?
na teba neplatia povinost a prava ?
este si si nevsimla ,ze mensina pozaduje vacsinu ,aby ju tolerovala ?
stale si ....a stale si budeme sypeme popol na hlavu .... chtiac ci nechtaic

0mega

123nezufaj

realita je krutsia

vedel som ze to myslis na nefyzicke choroby, lenze.. ak by chceli, obli by z toho vonku mavnutim ruky, ale komu niet rady, tomu niet pomoci. poznam X (ak nie XY) ludi fyzicky, v realite, ktori si nedaju rady. co ma potom po nich? budu mi zrat cas, tym, ze nechcu prijat pomocnu ruku ? Oni su zrejme zavisli od bolesti, od choroby, od tyrania atd..

inak si to neviem vystvelit. kluc k vyrieseni takmer akejkolvek psychickej choroby ako je a hlavne SF je v kazdom z nas.

myslis si ze existuje clovek, co nema aspon stipku tremy a tym padom aspon stipku SF v sebe?

nemoze existovat (ak ano, je chory)

a ten kto ma v tom viac, tak hold to musi zo seba nejak vytlacit, ako hnacku..

lenze ak mu niekto pomaha a nie a nie sa posnazit, tak nevidim riesenie..

tym nehovorim, aby sa im nepomahalo, no skoda ze sa tato tema zvrtla, avsak stale plati co, co som pisal v 3. prispevku..