Meškajúca menštruácia

Príspevok v téme: Meškajúca menštruácia
Meruš

Mám veľké obavy. Menštruácia mi mešká vyše mesiaca od intímneho styku čo som mala. Vždy som ju mala pravidelnú. Býva mi nevoľno a zvlášť včera mi bolo pod psa. Bolelo ma brucho, zle na žalúdok, veľa krát som vracala a zrazu v tom som dostala menštruáciu. Môžem byť tehotná aj keď som ju už dostala? . .. Ďakujem za vaše rady.....

sob rudolf

Ok jankaaaaaaaaa, keď to hovoríš. Ak by sa to stalo mne, asi by som zašla za lekárom, ale to je druhoradé. Tak veľa šťastia Meruš.

jankaaaaaaaaa

sob rudolf: preboha ved je to jedno ci mentruacia uz prebieha aleboe ste stale meska.. s menstruaciou test nema nic spolocne

jankaaaaaaaaa

spolahlivost tehotenskeho testu z mocu z lekarne ci drogerie je uz vysoka, ked sa robi v obdobi ockavanej menstruacie

jankaaaaaaaaa

potrat sa da len do 12teho tyzdna a ked mas viac ako 18 rokov
a ano mas pravdu.. naco sexujes ked nevies niest nasledky. sama si si toho vedoma ze aj ked si davas pozor, moze sa nieco stat. tak potom nesexuj ked nechces niest nasledky ak sa fakt nieco stane

sob rudolf

Hm, neviem presne aká vysoká je spoľahlivosť bežného tehotenského testu, ak sa použije v období menzesu. Spoľahlivejšie by to bolo z krvi u lekára. Tak držím palce, nech to dopadne dobre.

Meruš

viem, budem si istejšia ak si urobím tehotenský test... len čo potom čo ak budem? a čo ak to nechcem, nechcem, nechcem a budem sa chcieť toho zbaviť? Potrat je drahý, ale je to asi jediné riešenie a do kedy sa môže spraviť?

Je mi jasné, že niektorý teraz vravia typu .... tak načo rozťahuješ nohy? Nepoznáš ako sa chrániť pred otehotnením a podobne, ale aj keď si dávate k.rva pozor , jednoducho sa stane, že sa vyšmykne ...