Ako dlho vydrží dieťa v škôlke

Maoam

skoda slov, dieta bude straumatizovane a v neskorsom veku a dospelosti budu mat psychoterapeuti postarane o dlhorocny chlebicek a zdravotna poistovna o vydavky

a dane dieta dokaliceny cely zivot

preco maju niektori ludia vobec deti????? ach!

Lea789

No tak aj podľa mňa je 12 hodín skutočne veľa,mám mamu psychologičku a ona rieši práve takéto veci, kedy malo dieťa v neskoršom veku, zlý respektíve nie taký vzťah akoby dieťa a matka mali mať.Išlo o deti, ktoré neboli v detstve veľmi vychovávané matkou, to znamená boli vždy v školke alebo s babkami, s tetami, lebo matky buď boli mladé a študovali alebo mali pracovné povinnosti až do neskorého večera. A dieťa je v tomto veku, veľmi krehké a zraniteľné. Tak si daj pozor nato, aby si to neskôr neľutovala pre zlé vzťahy v rodine ;) pretože určite sa s dieťaťom odcudzíte...

ajjaja

No preboha, toto je co za otazku?? Pevne verim, ze si robis srandu a ak nie, tak si nezasluzis byt matkou ( alebo ta, ktorej sa to tyka )!!!
V prvom rade PRE TEBA by malo byt nevhodne, aby si s dietatom netravila takmer ziadny cas.
Aaaaale skoda sa aj rozpisovat... Co by za to niekto dal, aby mohol mat deti a BYT S NIMI a niekto ich ma a ma rozum a IQ hupajuceho konika!

??!!??

ale sú a dokonca aj nočné školky, teda aspoň bol a hneď pri mojej škole keďsom chodila na str. školu v BA.
ale toľko času v škôlke je nesmierne veľa. možno to dieťa to tak ani nebude brať si mslím, ale skôr po tej stránke že príde domov ...celý deň bez mami a doma hneď pôjde spať....skôr to by som brala že to bude na to deculo zle ....

Maros75

To si dieta co vyrastalo v detskom domove a nemas nikoho co by dosiel pre dieta???
Tak ho daj adoptovat rozumnym rodicom u ktorych bude mat zazemie a bude sa on starat normalna rodina.

jajka001_

dufam ze sa nejedna o tvoje dieta
kazdy normalny rozumny clovek vie ze aj osem hodin denne je pre dieta v skolke privela. ak chces nejakemu dietatu pomoct tym ze ukazes jej sebeckej matke nejakej clanky, tak asi nepochodis - taki ludia vidia len seba. tam treba volat socialku.

Weva

Tiez podla mna nie je normalne aby si svoje trojrocne dieta videla 5x do tyzdna denne len 1.5 hodiny a na to netreba moc ziadne vedecke studie...