pekny vyucujuci

Príspevok v téme: pekny vyucujuci
dencinka

viem ze o vztahoch ucitel-ziacka- toho uz sa tu popisalo isto mnoho, ale predsa je moj pripad trosku iny... chodim na vysku a ten dotycny je odo mna starsi asi tak o 4 roky. uci ma na cvikach, takze ani skusat ma nebude- riziko ujmy na znamkach je minimalne :)
je mily, priatelsky a pochopitelne sa mi paci. len neviem ako zistit ci je zadany. chcela by som ho zavolat von najlepsie aj s kamosmi zo skoly, ale neviem ako to spravit, som dost hanbliva. a neviem ci by to aj voci ostatnym nebolo blbe, lebo ked to navrhnem bude zjavne preco ho tam chcem,a to by soms a mozno aj ja citila trochu trapne potom... poradi mi niekto?

ivana45

dencinka, situacia je pre teba nadejna. Skus vyinternetit (alebo inak zistit), kde byva a co najviac "chod okolo" a zastav sa v obchode, lekarni, ... v case, ked je sanca, ze tam bude. Pytaj sa na cestu, atd.....
Mozno bude so zenou, uvidis, ako sa budu k sebe chovat.
katkina a ta3 rada sa mi tiez paci.
Drzim ti palceky !!

katka....

Ak mas v skole nejakeho dobreho kamosa/ov, tak ich nahuckaj, nech ho pozvu von a pojdete tam ako kruzok s nim. A tam uz sa zacnes okolo neho motat. :-)My ste tak chodili s jednym cviciacim na pivo.

ta3

no, toto nie je zriedkava situacia, deje sa to casto, mne osobne sa to tiez stalo a nie raz, ale ja som iba tuzobne vzdychala, nic som nepodnikala, ked je tam iba 4 rocny vekovy rozdiel a skusat Ta nebude, potom tam nie je stret zaujmov, tak to by problem nemal byt, trochu problem je, ze si hambliva, no tak neoslovuj ho priamo, nikde ho nepozyvaj, rob tak iba nepriamo, pozyvaj ho usmevmi a ocami a bud trpezliva, mal by hru usmevov a pohladov pochopit a ak si jeho typ, urcite bude kladna reakcia, vela stastia