Príznaky zápalu obličiek

Príspevok v téme: Príznaky zápalu obličiek
Martinka86

Dobrý den,
rada by som sa poradila s Vami ohľadom môjho problému.
Už 2 týždne mám zvýšenú teplotu cca 37,3, najprv som mala zapálené hrdlo, ale z toho som sa už dostala aj doliečila, ale teploty neustúpili. Bolí ma bok ( myslela som si, že kríže kedže pri horúčke bolí celé telo, nevenovala som tomu pozornosť), pociťujem slabosť a to bez ohľadu na to, ako dlho spím a mám nečistý moč. S týmto problémom som išla za mojim lekárom, až po 2 týždnoch na moju žiadosť mi ťažko-horko zobrala krv, všetky prvky majú hodnoty na hranici, ale v celku nie sú také zlé, setimentácia nie je vysoká, ale v moči sa mi objjavila krv - na čo ma doktorka ani neposlala na urologiu, ani na podrobnejší rozbor moču - naordinovala mi len dalšie antibiotiká - všeobecne :(
Teploty mám menej počas dna, ale moj moč sa mi zo dna na den nezdá - je tmavší a bolesti v bokoch silnejšie. Predpísané antibiotiká beriem už 3 den, ale potrebovala by som poradiť, čo mám robiť. Môžem odovzdať vzorku moču, ked moment. beriem antibiotiká? Posledné tablety doberiem až v sobotu a menštruáciu mám dostať budúcu stredu, vtedy viem, že nie je dobré robiť takéto vyšetrenia, pretože výsledky skreslujú. Prosím, poradte mi, čo mám robiť... :( dakujem.