Ako vratit vztahu vasen???

Príspevok v téme: Ako vratit vztahu vasen???
anjelik20

Ahoj,dal by mi niekto radu? Mam normalny vztah 4 roky a vsetko vyzera v poriadku,ale predsa..asi po 2 rokoch asi pol roka potom co sme spolu zacali byvat sa nieco zmenilo.Uz to nie je ako predtym na zaciatku sami milacik laska anjelik a vasnivy sex.Ja nemozem povedat naozaj nic zle on o mna dba ale aj sam priznal ze uz to nie je co byvalo,ale ze ma ma stale rad..no ale ja si predstavujem troska iny vztah,romanticky..neviem si predstavit co bude za par rokov a nechcem uverit ze jedina romanticka vec ktora je predo mnou je asi iba svadba..Pocula som,ze kazdy to tak po case ma,ale ja naozaj nechcem inde hladat co mi chyba doma,stale ho lubim,poradte prosim Dakujem

Fraw

skuste nieco nove - hrajte sa spolu a tulkajte ... nam velmi pomohlo experimentovanie s erotickymi hračkami superlove a to či už s vibračnými alebo spútajúcimi proste pomohlo to dať sexu niečo nové a nečakané

lemaja

k tomu sexu.Mam manžela 3,5 roka tiež ma sex veľmi nebavil ale minule sme na niečo prišli. Už ste sa pri milovaní skušali bozkávať len perami? bez jazyka dotýkajte sa tvárami hladkajte sa pozerajte sa navzájom do očí a bďte k sebe strašne jemný. Vážne je to perfektné strašne krásne po dlho, čase sa viem na sex tešiť tak prajem veľa pekných chvíľ.

:o) e

tak si dajte pauzu, alebo chodte do kina, na dovolenku, proste, nesedte iba doma... :D ale chodte medzi ludi, a tak zabavajte sa... podla man to nic ze byvate spolu, a ze mate spolu sex, je to normlane, len trosku zmente aktivity, alebo, ho posli niekde na vikend pre, alebo ty chod, alebo obaja, lebo si myslim ,ze sa welmi lubite, a bola by hlupost sa rozist, takze...

delissa

kazdy vztah prechadza premenami. Ja zijem s priatelom 4 roky a mozem povedat, ze je to milionkrat lepsie ako na zaciatku!! On bol taky samotar, velmi sa musel prisposobovat, zvykat si, ale podarilo sa nam to, tolko lasky a perfektneho sexu ako zazivame teraz...najdolezitejsie popri laske je porozumenie a komunikacia a chciet musia obaja. Typujem, ze tvoj partner nema ani zdaleka tolko rokov ako ten moj, tak ked ja som bola schopna rozlusknut toho mojho tvrdeho orieska, tebe sa to tiez musi podarit. nebolo to lahke:( Ale da sa to. na to musi prist on, vidno, ze ty hovoris, co chces, ale aj ja som mu stokrat vravievala, az ovela neskor prisla ta jeho zmena...

anjelik20

Hmm viete co ja uz nicomu nerozumiem proste mame napriklad predohru a on sa ma jedenkrat tak dotkne ze mi vasen celym telom preleti ale to je vsetko aj ked sa o tom rozpravame tak on ma pocuva ale zrejme jednym uchom dnu druhym von..ja neviem..;o( som narocna???

Rubi

No ja som s mojim nieco vyse roka a teraz si pripadame ako cerstvi zalubenci.Este pred casom sme prechadzali velmi zlym obdobim sme sa len hadali a tak no ale sme sa vazne zamysleli nad tym co robime zle a preco tie hadky vlastne vznikli no a teraz sa nam vratili tie stare dobre casy ked sa vznasame v oblakoch.Je nam teraz lepsie jak napriklad pred pol rokom.Ono da sa na tom vztahu pracovat aby tam neboli tie vecne hadky a znova ste pocitili tu vasen ako na zaciatku len treba prist na koren veci ze preco to uz nie je take ako predtym.My sme na to po dlhom uvazovani prisli a problem sme odstranili a zase sme spolu stastni ako na zaciatku ked bolo vsetko akokeby dokonale krasne.Ked nieco vo vztahu skripe a uz ta nenaplna tak ako predtym, tak nieco nie je ok.Netreba to uzavierat tak ze to tak proste chodi lebo to nie je pravda len malo ludi si ale uvedomuje ze sa to da zmenit a preto vam skoro kazdy hovori ze je to normalne lebo nikto s tym nic nerobi,kazdy si mysli ze je to normalne ze vztah ochladne ale neni to tak.

monica

v kazdom vztahu je to uz po roku a pol priemerne ine..ja som s mojim skoro dva roky za tyzden mame vyrocie..no a ja pocitujem dost ze je to ine..lubime sa ale aj tak ma hocikedy napadne preco to nie je ako pred tym vsetko take krasne a bez hadok...proste to tak byva..a to ja s nim ani nebyvam viete..po case je to uz vzdy ine..preco?:(:(

anjelik220

No samozrejme mame spolu plany svadba,deti atd ale to az o par rokov ja by som aj chcela ale on este tvrdi ze nie je pripraveny,ale ano..v podstate kladiem na vasen velky doraz..a viem ze prve 2 roky nam to v posteli uzasne klapalo aj bez velkych experimentov ktore moj aj tak nema moc rad ale teraz aj ked mu poviem 1000krat ze chcem lepsiu predohru a hlavne dlhsiu nielen cmuk sem cmuk tam ale on nieee to sa neda celkovo sex neni zly ale strasne kratky a ja sa citim ako v 20rocnom manzelstve...