Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

tpch

Laurina, o knihach mi ani nehovor...ale niekedy si dam take predsavzatie, ze idem setrit euraciky, tak idem do knihkupectva, tam sa s knihami pomaznam a ak dokazem odolat, tak si ich objednam z netu lacnejsie. Je to sice nefer voci kamennemu obchodu, ale to maznanie rozchodim len niekedy, takze az taku skodu z toho nemaju.

Maoam

ja som to vtedy tiez robila, v tych casoch, to sa inak nedalo ale treba to dat von, nedus to v sebe

ak mas rada, urob si este horuce kakao alebo nieco fajne na pitie

Laurina22

Tpch ja nechavam v knihkupectvach tolko penazi ze az...polka vyplaty....ale ja knihy neobjednavam...ja ich musim vonat a drzat....len tak nakupujem knihy:-)

Sprcha je fajn napad...

tpch

laurina, daj si horucu sprchu a v tej sprche sa vyrev. Zotrvaj v nej tolko, kym budes mat chut revat. Zakonci mierne chladnou.