Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Laurina22

4 mesiace som nespala.AJ dnes som vstala o 4,30 a 6,30 som uz sedela v praci pomaly...Ved to je chore.

Tpch posli do mailu prosim.Dakujem

Lost ja mam kopu knih,aj anglicke aj spanielske,mam ich vela aj na povale

tpch

lost, mam vyrobenu kniznicu na mieru. Velku cast tvoria odborne knihy. Samozrejme mam kopec srdcoviek, ku ktorym sa zvyknem vracat.

Maoam

neboj, bude dobre, blbe je, ked clovek pride na to, ze miloval a druha strana iba vyuzivala a uz davno ma nahradu, to boli, to by bolelo kazdeho, je prirodzene, ako sa citis, bolo by chore keby ti to bolo jedno, ale to chce cas, neboj budes OK, pracu mas dobru, vlatny prijem, si velmi samostatna, studujes VS, mas nas tu :-DD to sa spravi

tpch

dofrasa, aj topanok mam vela...
Laurina, dostala som tip na psych. v BA, ale neviem, ci berie novych. Sidli vraj na Kramaroch.

lost

wow
TISIC knih?

to ste uz ako kniznica potom :)

kde to davate vsetko?

a hlavne - pamatate si kazdu knizku? respektive - je to az take, ze mate prakticky ku kazdek knihe nejaky "vztah" ? (napr ako filmovy maniak k filmu :D )