Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maoam

ok sa necitim, ale keby som ostala doma, tak niekoho prizabijem asi :-D

vonka si clovek uvedomi, ze je len maly mravcek v celom vesmire a ze sa vsetko netoci okolo jedneho idiota, vsakze

aspon som si dala vydatnu prechadzku a po nej sprchu :-DD

pozri-

presne tak

vcera v sudnej sieni/alebo to bolo stredu?/teraz neviem tam prave davali psychicku upirku-co vysavala/:))))) nie vysavacom/ energiu z manzela...

...tak to je dobre-ze sa citis ok...

Maoam

ano pomohol :-)

presne tak, ony inak takto aj kradnu dost energiu, tym ,ze maju uspech a ty sa citis zle, tak sa mohli pekne nasat, proste ich to pozdvihne, dosiahli svoje, stiahli niekoho nadol

casto to robia este aj zeny, ktore zavidia alebo ziarlia, nieco mas, alebo nieco vies, co nevedia prezit, takto ta 'trestaju' za to

ze si ty myslis, ze si zla, vinna, ze si nieco urobila, ty sa automaticky citis zle a ona dosiahla svoje ;-))

su to chudery

pozri-

...presne tak aj ja uz to IGNORUJEM pretoze keby clovek mal sa nad tym trapit tak by skoncil na psychiatrii-a ako pises-clovek nevie na com je-potom si kolko krat ja pripadam ako blazon-a tak som si povedala a dost-ONI SU BLAZNIVE...
MY SME SA NIEKEDY SMIALI KED PRISLA UCITELKA ALEBO UZ KED SME BOLI NIEKDE A NEJAKA ZENA PRISLA AKO FURIA-TAK SME SA SMIALI ZE ASI DOMA NEBOLO NIC A TAKE TIE BLA BLA KECI-tak si aj ja takto pomyslim ked ich stretnem-pousmejem sa v duchu a kaslem na nich.Ale zo zaciatku som sa nad tym pozastavovala-pretoze predtym sme mali vztahy pekne-stale sme sa bud pozdravili-usmiali sa na seba a isli kazda svojou cestou a ked sme mali chut pokecali sme spolu a kazda isla svojou cestou-no zmenilo sa to nenormalne-ale tiez cas pomohol a uz teraz IGNORUJEM TAKETO CHOVANIE...

a ty ako?uz je ti lepsie-vzduch ti urcite urobil dobre...

Maoam

pozri: poznam viacero takych zien

su to manipulatorky a snazia sa aspon takto demonstrovat svoj vplyv a moc (tym ze ta maju akoby na motuziku, raz je dobre, raz horsie, potom zasa zle a ty nikdy nevies co sa stalo, co si zasa urobila - nic, len JEJ to momentalne tak vyhovuje a hra sa s tebou, ako macka s klbkom), pretoze niekde vo svojom zivote, v niektorej sfere sa citia bezmocne a slabo

takze si vlastne nieco kompenzuju, kazdopadne su to nevyrovnane osobnosti, to uz viem

IGNORACIA

pozri-

...ja nemozem pochopit takych ludi/priklad.pred dvoma mesiacmi som sa bavila so zenskou ktoru poznam dlho a aj ona mna-bez problemov-minule som ju stretla isli sme oproti sebe ja ze sa jej pozdravim-ale ked som ju videla aka je nafuknuta a presla okolo mna ako pidbul :))))) sice pidbul by do mna skocil/no nechapala som to...
a to sa mi stava casto pri niektorych kamoskach...ALE JA NIE SOM SI VEDOMA TOHO ABY SOM IM UBLIZILA A CHODIA OKOLO MNA AKO KEBY SME SA NIKDY NEPOZNALI...
RAZ ZA CAS AK TO SITUACIA UMOZNI SA POZDRAVI A POTOM ZASA POL ROKA CHODI OKOLO AKO KEBY MA NEPOZNALI.
TAKE CHOVANIE NEMOZEM POCHOPIT.nemozem pochopit cim som sa tak previnila voci nim/
ALE TO SME UZ ODBOCILI OD TEMI...

pozri-

v tomto pripade, velmi ma to sklamalo a aj zabolelo, vies ako ked niekoho poznas 13 rokov :-((( no ale co uz asi sa to tak malo stat
V
V
...jasne chapem ta-ja som poznala toho kamarata 27rokov...tiez ma to vzalo-ale ked ma namiesto mozgu kocku-tak ja za to nemozem.../niekto si proste nevie vazit kamaratstva a inych ludi/