CHLOE - moja prvá antikoncepcia

jankaaaaaaaaa

baby, dost vas obdivujem ze v takom mladom veku uz uzivate hak. a este taku silnu ako je chloe... inac to akne sa vam po vysadeni vrati a este v horsej forme ako bolo..
citali ste si vobec letak? a veci o rakovine prsnika ?
ak sa nasadi hak este pred ukoncenim vyvoja zeny, hak moze vyvoj tela a rast zastavit. navyse je velke riziko rednutia kosti v nizkom veku

Barbora_Bn

Mne tiez moj lekar predpisal antikoncepciu Chloe , na skusku pretoze mam akne ... Ale vravel , ze by sa to malo zacat pouzivat na piaty den menzesu .. Som zvedava ako to bude , ci mi to pomoze na akne a pod :-) Zatial ma s tym kazdy len poslal do prec :)Ja mam za 4 mesiace 16...

milka 123

Ja beriem Chloe už 3/4 roka a som spokojná. S tými farebnými a nefarebnými tabletkami si nerob starosti :-) Ja to proste riešim tak, že prvý krát, keď som ju začala brať, čakala som do 1-dňa menštruácie a zobrala som si prvú oranžovú tabletku. Oranžové som užívala až kým sa neminuli a potom som prešla na biele(hneď som dostala menzes a podľa toho si to môžeš aj kontrolovať:-)) A potom zase oranžové a stále dookola...vôbec sa neorientuj podľa dní, ktoré sú vzadu napísané, aj keď je pravda, že je to pomôcka, ak by si dakedy na tabletku zabudla :-P