Tehotenstvo?

Príspevok v téme: Tehotenstvo?
kkkkkkkkkkkk

ahojte,potrebujem sa poradit meska mi tyzden navsteva ale robila som si test a bol negativny, posledne tri mesiace dostavam navstevu len vtedy ked je dufastol ktore mi predpisala lekarka, nadeje si moc nechcem pripustat lebo by som babetko chcela velmi....a este k tomu neviem ci to moze mat suvis ale pred dvoma mesiacmi som mala mykozu....dakujem

Fannyna

..nie nemám žiadne zrasty a ani nič podobné, je pravdou že sem - tam vytok mám, ale to len z dôvodu prechladnutia, ktorý je stále vyliečený.

tpch

To sa bezne nezistuje, iba v pripadoch problemov s otehotnenim. Byva to ako nasledok castych a chronickych zapalov, vtedy mozu vzniknut zrasty, ale ak takymi problemami netrpis, nemusis mat strach z nepriechodnosti.

Fannyna

Dobrý večer, rada by som sa informovala či je možne otehotniet po laparoskopii cysty na lavom vaječníku, po zdravotnej stranke som v poriadku vaječník mam menštruaciu mam pravidelnú. dakujem zuzana

jankaaaaaaaaa

mala by ti lekarka vysetrit ci vobec mavas ovulaciu, kedze menzes ti stale meska alebo ho dostavas len kvoli tabletkam