opakovane helikobakter

Príspevok v téme: opakovane helikobakter
43

ahojte,
mate niekto skusenosti s liečbou helikobaktera aj inak ako trojkombinaciou liekov.
čitala som veľa o pripravku s nazvom PILOX.
ale nepoznam nikoho,kto by ho skušal a ani v lekarňach o nom nič nevedia.
helikobakter sa mi znova vratil a neviem si s tym rady.
prosim napište ake mate skusenosti s liečbou.
dakujem

Mio77

Zdravim, ja som užival pilox pred rokom a pomohol my. Užival som ho ale 4/6 tyždňov a pomohol my.Teraz sa mi znovu vratil, tak som si honobjedná a uživam ho zas, skušal som mastichu aj ex helico, bio gaja, ale to mi nepomahalo.Pilox mi pomohol. Majte sa , a budte zdravy

Mrs Smith

Na liečbu helikobaktera existuje mnoho alternatív namiesto antibiotík. Príroda nám ponúka napríklad brokolicové klíčky, koloidné striebro, aloe vera gel… Najpreskúmanejšou je však Chioská masticha. Ide o prírodné antibiotikum, ktoré spoľahlivo zabíja helikobaktera. Osobne poznám ľudí, ktorým masticha pomohla. Na trhu je dostať aj mastichu v kombinácií s probiotickými kvasinkami Saccharomyces boulardii, ktoré zvyšujú jej účinnosť.

RNG

Moj brat si vylieci H.p branim 3 x 2 lyzice koloidnej striebornej vody. Tiez sa mu vratil po pol roku po atb.
Aj ine prostriedky ho znicia, ako napr monolaurin alebo dokonca aj soli zinku po case, ako napr PepZin( zinc carnosine)

43

poradim -dakujem .
ja som hlavne dufala,že ma niekto skusenosti s tym piloxom.to je nejaky prirodny pripravok,vela o tom pišu na internete,žial nikto nepiše že ho už vyskušal.
bojim si niečo nasadit ked to nepoznam.
ale už sa bojim aj tolko atb uživať.

poradim

tak skus nejako cez google si najst nieco o nej podla jej mena snad sa k niecomu dopracujes. uz si to zial nepamatam kde to bolo.

43

mne sa tiež nechcelo isť znova na hadicu,ale okrem toho že ma bolieva žaludok mam problemy s pletou na tvari a teda tie su oveľa neprijemnejšie pre mna

system

ake problemy ? popis ;) bo ja nechcem ist zas na gastro :D ako nebojim sa len nmam cas a nechcem tlacit do seba antibiotika :D

poradim

ja som tu niekde citala o doktorke lube albertovej tusim to bolo na inej teme o helicobakterovi nepamatam sa ale niekto tam spominal tiez ze sa mu to vracalo a bral nejake antibiotika ale znova to mal a potom bol u nej. len neviem uz ktora tema presne to bola skus si pohladat pripadne vo vyhladavaci podla jej mena neviem ti inak poradit.