vlny s kulmou

enrikap99

ano jasnééé :D ja mam zehlicku orava 2v1, ona je taka zahnuta, zaoblena a ide to pekne s nou natocit praveze :)

enrikap99

ja kulmu nemam :D mam take divne vlnite vlasy, takze si ich dovlnujem, vylepsujem zehlickou, a ked chcem, tak zase zehlim....

Nela41

Kúp si ten sprej loreal, ale nečakaj zázraky. Proste ak máš jemné vlásky tak by si musela veľa investovať do vlasovej kozmetiky a podobne aby to malo účinok. Mne napríklad vydržia vlasy dlhšie natočené po kulme ako po žehličke, ale neviem no..

kajaaa

Tužidlo..na každý kúsok, ktorý začneš kulmovať...ony možno naozaj potom trošku padnú ale nie úplne..a ani nemusia padnúť :)

gabika123

majkazz dakujeme za radu, ale mne osobne sa nechce investovat do dalsej kulmy :-D este chcem skusit sprej loreal hot curl, a ked ani to nezaberie, tak kaslem na vlny!

xxxxxxxxxxxx

no ja mam take neposlusne vlasy vo vlhku sa mi jezia :D tak aj ten lak velmi nepomoze skor ten uces znici /mamu mam kuceravu, otec za mlada mal tiez vlnky/ a ja som zdedila skor tie otcove ze sem tam sa zavlni,aspon si ich zehlim aby som ich mala rovne lebo to ani tak ani tak.proste krepy.. bud musim tocit ale to nevydrzi alebo zehlit aby tie vlasy mali nejaky smrnc...

majkazz

ja mam dlhe, huste, tazke, tvrde vlasy, a vysjusala som mozne aj nemozne. natacky od vymyslu sveta, kulmy, drahu kozmetiku. nic nedrzalo, ani uces od profika. ale NASLA som riesenie - remington konicka kulma pearl wand. ja mam kucery!!! drzia par dni!!! prvy den tip-top, potom su take jemne, ako maju napr. anjeli na prehliadke vic.' s secret. ta kulma je maly zazrak. uz som na nu ukecala par ludi. pozicali si ju na vikend, a presvedcili sa. nie som diler, nic od nich za toto nemam, ale je to to naj!!! ja sama som mala tip od kamosky, co zije v prahe, a natrafila na nu v jednom dobrom kadernictve. nech ziju kucery, kocky :)))

bruneta

xxxxxx a mas vlasy totalne rovne ??? to mozno aj preto ,kamoska ma jemnucke vlasky uplne rovne ako pravitko ,natoci si vlasy nastrieka lak este pred natacim si da aj penove tuzidlo a vysledok ? po dvoch hodinach ma vlasy nie rovne ale take cudne ani rovne ani zvlnene ktomu tvrde od laku a tuzidla a vzdy sa na to stazuje aj trvalu skusala ta jej vydrzala dva dni lebo si davala slabu na vacsie natacky a nic stoho ,takze neviem