Prestať fajčiť

adhoka

Fajčil som odjakživa a už som neveril ďalším pokusom prestať fajčiť. Ak by nebolo lekárov, ktorí mi pohrozili problémami, ktoré mi hrozia, ani by som sa nepokúsil s tým skoncovať. Zo začiatku som vyskúšal nikotínové náplaste, no po čase je to veľmi nákladné. Proste, toľko peňazí som utrácať nemohol. Allena Carra som prečítal asi 100-krát. Ale takto míňať som tiež nemohol Nikotinoff bolo jediné, čo mi pomohlo - land1.adszx.pro

nelinka22887

Ja vyfajčím denne cca do tych 10 max, ale zeby som sa niekedy zamyslala nad prestanim tak to nie a fajcim uz 10 rokov

natusa42

ja99 ja mam sotva 19 rokov :) ...a viem,mudre slova-lebo som prilis rozumny clovek a zodpovedny a vazim si svoje zdravie :)sice zachutilo,aale dokazem sa toho vzdat proste pre svoje zdravie ,aj tak je dost chatrne,naco to pokusat :(

majdo

poznám, prešiel som tým . Skúšal som všeličo, žuvačky nicorette, detto, ale náplasti, cukríky, pitie vody .
Nakoniec som zistil, že rozhodujúce je sa rozhodnúť a mať pre to motív. Ten nakoniec majú všetci fajčiari - prestať si ničiť zdravie, nesmrdieť, neobťažovať iných dymom,...
Musíš to mať v hlave a potom to dokážeš bez všelijakých pomôcok, ktoré vlastne nefungujú, pokiaľ sa sám nerozhodneš.
Ak to nedokážeš, choď do odvykacieho centra, sú v každom väčšom meste, alebo k odborníkovi na akupunktúru.

ja99

mudre slova natusa, mozem sa opytat kolko mas rokov? lebo to zni ako keby to vravel uz skuseny clovek ael v texte pises ze v 15 tich, je to pravda treba sa nato vykaslat, vsetci na tom bohatnu len ty na tom skodujes prestan s tym, bude to narocne, ale musis vydrzat!!!

natusa42

noo moja fajčiarska história je na dlho,budem teda stručná ...
ked som mala 15 ,vyskúšala som párkrát,neskôr tiež,potom som mala dva celé roky pauzu v tom,ani som to v ústach nemala a neskôr zase ,ale teraz zase nie,čiže u mna sa to tak strida,ale jednoducho vieš ako prestaneš ?ked si povieš,že "nebudem !lebo to škodí môjmu zdraviu " ...mne to pomohlo a nefajčím :)a dokonca už ani ,ked som to mala naposledy mi to nechutilo :)takže len pevnou vôľou to dosiahneš ,ničím iným :)tak pevnú vôľi želám ...a vravím,ja som si povedala,že nebudem a dva roky som vydržala ,dva roky,vieš čo to je ?ale dokázala som to! som na seba patrične hrdá,samozrejme som bola asi milionkrát ponúkaná tým svinstvom,ale potom som si uvedomila,že mi to škodí a takisto aj môžem ochorieť vdaka tomu a ja si život vážim aj ked za nič nestojí ...tak začni si vážiť semáho seba aj ty !!! a nefajči ,je to vážne kravina ,poznám 3 ľudí,čo dostali rakovinu pľúc a infakrt vdaka tomu ,tak nebud blbý .,.

marha

Pokial si ich nekupis, tak nebudes mat co fajcit ;)

Za tuto kuru nechcem ani 1 eurocent, ani 1 forint, investuj tie prachy do dobrej dovolenky..

Maros75

CHAMPIX je liek neobsahujúci nikotín, ktorý sa používa na to, aby Vám pomohol prestať fajčiť. CHAMPIX Vám môže pomôcť zmierniť túžbu po cigarete a abstinenčné príznaky, spojené s ukončením fajčenia. Aj keď sa Vám počas tejto liečby neodporúča fajčiť, CHAMPIX môže tiež znížiť potešenie z fajčenia, ak si počas liečby zapálite.

Viac na: www.adcc.sk

tartanan

Neviem, či si tuhý fajčiar, no fakt, že vyfajčíš 14 cigariet, napovedá, že asi áno. A ako ti poradiť? Nuž. Už si niekedy skúšal schudnúť? Ak áno, tak u fajčenia to je podobné. Aby si schudol, musíš sa zrieknuť obľúbených, vysokokalorických jedál. Musíš mať skrátka silnú vôľu. Skús sa pozhovárať s niekym, kto prestal fajčiť, aj jeho skúsenosti môžu pomôcť.