toto som si o sebe nemyslela:(

Príspevok v téme: toto som si o sebe nemyslela:(
emmana

Zoznamujete sa niekto cez net? Stalo sa vam niekedy, ze sa vam ten clovek vyslovene fyzicky nepacil?
Ja som sa parkrat zoznamila s muzmi cez net. Nevyberala som si ich podla vyzoru (vacsinou ani nemali fotky), ale podla toho, ci ma zaujali tym, co pisali. A vzdy som si vybrala dobre:),ze aj ked neboli fesaci, aj tak ma pritahovali fyzicky. Boli z toho 2 vztahy a aj ked neskor skoncili bolo to fajn. A asi 2x sa mi stalo, ze ja som nesplnila ocakavania, lebo dotycny sa uz 2.x neozval:).
Teraz sa mi stalo, ze sa mi dotycny vobec fyzicky nepaci A som zo seba kvoli tomu sklamana, lebo povahovo je celkom fajn(aspon zatial). Stretli sme sa parkrat, ale je to z mojej strany stale rovnake, aj ked vidim, ze ja sa mu pacim.
Viem, ze je to odo mna hnusne, ze ho takto natahujem, ale neviem, ako to mam urobit. Nechcela som ho "zrusit" hned na zaciatku, myslela som, ze "to " pride, ale asi nie :(. Vyslovene som sklamana zo seba, ze ho posudzujem z tohto hladiska, ale v tomto pripade ma u neho nedokaze zaujat ani to, ze povahovo je fajn...
Ani neviem, preco to tu pisem.

mima234

Cha! tak hladat si partnera cez net je riadna divocina. Mam pocit ze ked to nejakym zazrakom nevyjde na prvy pokus, tak je to len take trapenie v style pokus-omyl.
Poznam par ludi co si nasli zivotneho partnera cez pokec, ale v podstate ani nikdy nic nehladali, proste sa dali do reci, vacsinou sa stretli uplne nahodne a nic neplanovali.. a funguju, a robia deti, a stavaju domy, a rataju jeden s druhym asi az do smrti.
A potom su ti co si kludne naplanuju aj dve-tri kavy za den a beru to rad-radom ako nejake pracovne pohovory, a samozrejme strasne su z toho vsetkeho znechuteni. Ani sa im necudujem.
Viem, ze pokial uz clovek nema -násť, nechodi na disky, do skoly, chaty, ale len do roboty z roboty je tazke si niekoho najst. Nikto nema na cele napisne - som single, ale nieco silit predsa nema zmysel.

prix

mne sa stalo nieco podobne len som si to vtedy velmi neuvedomovala a do teraz mam tak trosku vycitky.ja som chodila s chlapcom on bol velmi dobry ale mala som pocit ze si snim neviem predstavit svoj zivot aj ked som to chcela az tak velmi ma neprithoval.potom som to ukoncila a viem ze som mu velmi ublizila.teraz mam skvor opacny problem ja som sa asi velmi zalubila a nemam pocit ze je to aj z druhej strany.

xxxxxxxxxxxx

ono clovek aj ked ide do vztahu bez chemie a ked si aj zvykne a casom sa zalubi do cloveka takeho aky je...casom by mozno stretla nahodou cloveka kde by bola brutalna chemia a uz by sa z toho vztahu nevedela vymotat vobec...to je tak...sexualna pritazlivost ta iskra a smrnc vo vztahu ked chyba je to pruser...

slock

no na druhej strane, ak neni vyslovene, ze katastrofa, tak si casom mozes aj zvyknut, predsa len mozno ma krasnu dusu. Ale potom ho zasa mozes strasne ranit ked sa do teba buchne.

User_37597

povec mu to skor ako on bude s teba uplne paf..sama som zazila to ze som sa stretla s clovekom z netu a zistila som ze az prehnane mame vsetko spolocne,rovnake zaluby,nazorya vsetko.az som bola s toho sokovana.bolo by to mozno ok ale z mojej strany nepreskocila ziadna iskra a nevedela som si predstavit byt s clovekom kt ma uplne vsetko rovnake ako ja.bolo to pekne no nevyhovujuce.absolutne nevyhovujuce.a co sa nestalo>chalan ma zacal otravovat.asi 3 mesiace somsa ho nevedela zbavit.ptoom 4 roky klud a nedavno mi znova napisal ale tak som mu vynadala uz lebo mam 4 rocny vztaha snazil sa ho pokazit ocividne tym ze sa ozval a co pisal a tak som mu vynadala a teraz uz je iste ze nenapise lebo aj ona sa na mna silno "urazil" :D

jajaja295.

ked sa ti nepaci, tak s tym nic nenarobis...vidis ze aj tebe sa ti dvaja uz neozvali, lebo si sa im nepacila... proste skus mu nejak povedat, ze nie je tvoj typ..zbytocne ho budes natahovat

sweater

co sa snazite si nahovarat ludia... sme tak naprogramovani ze hladame vhodne vybavenych jedincov, a chemia je hlavnym voditkom k nim, ked tam nieje pritazlivost tak...