psychický nátlak EXpartnera

Príspevok v téme: psychický nátlak EXpartnera
lujza

Prihováram sa zenam,ktore maju problem ako ja o prosim o pomoc.Som sama uz 4 roky,odisla som od partnera pre problemy domaceho nasilia.Mam to tak v podvedome,ze staci,ze mi zavola a moj akoby pokojny zivot sa zmeni zas na nocnu moru,cela sa roztrasiem.Bojim sa o dceru,ktoru pouziva,aby sa mohol ku mne dostat.Stale sleduje moje kroky,akoby si neuvedomil,ze sme rozideni.Mne dava za vinu ak v skole povoli hoci sa on s nou vobec neuci.Dava mi pocitit,ze on je ten Pan Tvorstva pre ktoreho zeny boli stvorene len pre materstvo a zabavu muzov.Sme z jedneho mesta a hoci byvam vo vlastnom byte,vobec sa necitim v bezpeci.Pomyslela som aj pre prestahovanie ale on je schopny nas hladat aj pod mikroskopom,potrebuje niekoho stale vlastnit.
Budem rada ak nejaka zena ma podobnu skusenost s ktorou sa bude somnou o tom podelit.

hey

Ahoj Lujza, nenechaj sa psychicky vydierat . KEd sa mu nevladzes postavit kvoly sebe tak to urob kvoly svojej dcerke. poznam ludi, ktory mali otcov - tiranov a dodnes nevedia odpustit obom rodicom, ale aj mame ze s tym nieco neuribila a oni to museli prezivat cele detstvo. Ale ak ta bude obtazovat alebo sa dobyjat k tebe do bytu, volaj policiu. ked budes mat zaznam, lahsie sa obhajuje v pripade sudu. Drz sa a nedaj sa. Myslim si ze zakony pre tyrane zeny isli k lepsiemu tak ich v oripade nudze vyuzi!