Začervenaná pleť

pupavka18

Na čistenie pleťová voda v lekárni pripravená : Jariš voda,neviem presne ako sa to píše, lebo mne povedali, že aj micelárka je vlastne chémia

Áno, črevo prečistiť, súvisí to spolu

bee_1

ja mam skusenosti s micelarnou vodou na zacervenanu a ciltivu plet od garnier, objednala som si tu velku lebo bola vyhodnejsia a dostala som aj zlavu lebo som objednala cez -odkaz odstránený-
vyskusaj, pocuvam tiez len dobr eodozvy od kamaratok

Slniecko 1

Milé žienky napíšem vám čo som zistila počas môjho štúdia zdravia.
Podľa Tradičnej Čínskej Medicíny súvisí pokožka, koža s hrubým črevom či pečeňou.
Ak máte chuť aj na sladké, tak zrejme máte aj premnožené parazity.
Ak si myslíte, že ich nemáte, prečítajte si toto:
lenkaslnieckova.sk
A učite vám bude veľmi nápomocná očista hrubého čreva. Pretože 70-80% imunity sídli v črevách.
Podľa Čínskeho pentagramu práve prebiehalo obdobie Pľúc a hrubého čreva: lenkaslnieckova.sk
Keď sa rozhodnete pre očistnú kúru pre svoje črevá, voľte jemne pre svoje telo a najlepšie prírodné produkty. Trigelm zo Siberian Health sú čisté byliny z prírody Bajkalu, Sibírskeho zdravia. Tibetsko – čínska medicínska tradícia a Burjatsko-šamanská receptúra. (Inak očistnú kúru si môžete robiť naraz aj celá rodinka, aby ste sa vzájomne podporovali).
lenkaslnieckova.sk
Dbajte na svoj pitný režim. Najlepšie čistá odstáta, alebo zohriata voda s citŕonovou šťavou.
Starajte sa o dobre stráviteľnú a výživnú stravu.
Prestaňte sa hnevať, odpúšťajte, ďakujte :-)
Krásny dníček a nech sa vám darí

Dominika189

Mám začervenanú pleť, a už vážne neviem čo robiť. Použila som niekoľko krémov a aj tak to neustúpilo. Tiež mám problém aj s pupákmy a aj som skúšala nejaké krémy alebo olejčeky ako napr. Tea Three Oil troško mi pomohol..no neskôr už prestal účinkovať.. :( čo mám robiť?? Poradte :(

dazdovka666

Presne tieto problemy, ake opisujes, som mala so svojou pletou poslednu zimu. Zvlastne, dovtedy som vzdy bojovala s mastnou pletou a potom toto... Mne pomohlo serum od Biodermy z radu Hydrabio, to bol skutocny "zazrak", konecne sa mi po nom ulavilo.
A tiez som zacala aspon v zimnych mesiacoch pouzivat makeup. Uvidime, co bude tuto zimu - pomaly prechadzam na prirodnu kozmetiku - uvidim, ci sa nebudem musiet vratit k starej dobrej /na zvieratach testovanej :(/ Bioderme...

Zuzu 123

Kamoškina mama má príšernú tvár,samá cievka,a všetko červené až fialové,začala chodiť pred 2 rokmi na fotoomladenie a to jej trochu pomáha,vraví,že škoda,že tieto veci nepoznala skôr.Ale teraz to už má v takom stave,že sa to nedá celkom spraviť.

Leela333

Januliiik78: Nepočúvaj lekárničku a vyhoď to ;) Ja neviem, niektorým ľuďom Bioderma vyhovuje, iným nie. Ja osobne s ňou nemám skúsenosti, ale odličujem sa len takými detskými vlhčenými obrúskami a na večer si dám na tvár olej a som spokojná. Ľutujem to množstvo peňazí, čo som minula na kadejaké prípravky na pleť, pritom som mohla na tom toľko ušetriť :(

BuuuuBuuuu: To je zvláštne, lebo ja som ju tiež skúšala a bola som len červenejšia ako predtým - navyše mi upchávala strašne póry :D Ale je to ako hovorím, každému vyhovuje niečo iné...

BuuuuBuuuu

viete čo baby ? kúpila som si obyčajnú modrú niveu a začervenanie po prvom natretí trocha ustúpilo :D som sa zasmiala,lebo tá najobyčajnejšia vec používaná už x rokov pomôže najlepšie :) ale všetkým ďakujem za rady ;)