Nieco na nervy z lekarne, bez predpisu ? help

bibba

aha, checkujte posledny prispevok 01:01, isla som spat okolo 02:15 a uz som hore od 4tej. je to v pohode? bola som unavena jak svina, ked som si lahala. co uz mam so sebou akoze robit? fakt mna to niekedy privadza do sialenstva...
co pisala Iveta Michael ma trosku zaujalo, ze spankove laboratorium, ale to ani neviem co je. nechcem ist niekam prec na tyzden ako do nemocnice, alebo neviem ako sa tam chodi. a ci vobec take spankove L je v BA.
k psychiatricke samozrejme chodim, ale ked ani tie lieky mi nepomahaju! k psychologicke chodim tiez, ale ta na mna kasle mam taky dojem. s hypnoterapiou som nepokracovala, lebo sme si s mojim hypnoterom nesadli. a aj tak nemam 70€ na jedno sedenie momentalne... neviem ake su pre mna este moznosti. rozmyslam, nic ma nenapada. viac sa unavovat? ale ked ja niekedy zaspim takaaa unavenaaa. a o dve hodiny som hore, ale takym stylom, ze uplne prebudena, proste "vyspata", ze nemozem dalej v tej posteli lezat, len potom pocas dna na mna lezu take depresie z nevyspatosti, ze az... :(

bibba

tak vymysli nieco ty pre hnedoocka :DDD
ale ne... tak ale v zufalosti poviem barsco... vies, niekedy to myslim fakt vazne. idem radsej niekam von... :D