Detoxikácia-osvedčený návod

veverickaL

jasne, ja som ta nechcela presviedcat :) len som napisala co mne zabralo.. ja by som tiez do toho za normalnych okolnosti nesla, ale dohnali ma k tomu zdravotne problemy, a clovek ked je chory s tuzbou vyliecit sa siahne uz naozaj po vsemoznom :)

detoxikátor

kuracie maso obsahuje vela hormonov a antibiotik. tym si veru nepomozes. iba ak konzumujes bio-maso.
ja nie som za rady "mne to chuti, daj si aj ty!" kazdy sme iny a nie vsetkym pomaha vsetko.

veverickaL

ja drzim potravinovu dietu ( taku skor protiplesnovu, malo masa iba ryby a kuracie prsia ale len malo, vela vela zeleniny a tiez menej ovocia) a k tomu beriem MMS ( mineral miracle supplement), skus si pozriet na nete co to je, aj prispevky o tom, pomohlo to vela ludom, lieci rozne choroby sice je to chemikalia, tiez sa mi nechcelo ist dva krat do toho, ale ja som nemala na vyber chcem si totiz vyliect psoriazu, na co mi aj celkom zacina zaberat.. a takisto mi to pomohlo vyliect chripku za 2 dni!!!! neskutocne :) zabija to skodlive bunky v tele, clovek sa citi ovela lepsie, tak si myslim ze je to celkom aj dobre ako detox, zbavit sa zlych toxinov.. mozem len odporucat :)

detoxikator

ak si ešte nečítala, tak si prečítaj článok o detoxikačných kúrach tu na tomto fóre - nájdi vo vyhľadávači. mňa to celom zaujalo. celkom súhlasím s tým, aby sa na to človek dobre pripravil a múdro sa k tomu postavil. lebo škody môžu byť niekedy aj vážne.