Na akú školu by ste dali svoje dieťa/dcéru/

lea25

jankaaaaaa vo valnej vacsine pripadov znamky zavisia bohuzial od rodicov, ako sa venuju detom, ja som bola vedena aj so surodencami k studiu, kebyze dostanem v skole 5, ani domov nejdem:-) rodicia boli inteligentni, stale sa nam venovali, este v 18tke so mnou otec luskal priklady z chemie a matiky a mamina mi opravovala slohy v nemcine. a ziakov so zlymi znamkami na gympel nevezmu, takze ich mozu rodicia tlacit, kolko chcu.

jankaaaaaaaaa

ja by som svoje dieta dala na skolu ktora by ho bavila a hlavne na taku na ktoru by to dieta malo! teda na taku aby to zvladlo.. a nie hned trepat dieta so zlymi znamkami na gympel, ci na nejaku OA ked viem ze ekonomika a taketo teoreticke veci by ho nebavili.. alebo podobne

sway.

To su prezite veci,ze z gympla treba ist na VS..Ja som nesla (teda isla na niekolko - nidky nedokoncila) a mam sa celkom dobre.Dokonca by som gymnazium odporucila aj pre dieta.Pri tych specializovanych skolach sa uz tazsie vyvlecie z profesie,ak neskor zisti,ze to robit cely zivot nechce..Pokial nesniva o nejakej konkretnej profesii od mala,je gymnazium asi naj volba.

lea26

podla mna bibba myslela tymi skolami nizsej kategorie tie rozne ucnovky a priemyslovky, tam isiel ten odpad zo skoly, co prepadaval a mal vsetky autority na haku. nie HA a OA. Ja mam za sebou tiez gympel, ale lahsie by mi bolo asi na HA-aspon vsetci spoluziaci zo ZS, co tam sli, mali flakacku

jajka001_

OA ze je skola nizsej urovne? no to tazko. praveze aspon ked vyjdes oa, mozes ist hned pracovat, alebo ist na vysku, mozes si vybrat, ked skoncis gympel, ine ako vs ti neostava.

madagaskarka

Ja osobne som chodila na hotelovu a nemozem povedat ze skole nizsej triedy ci ako to bolo tuspomenute. Zober si to tak z gympla musi ist dieta na vysku pretoze nemoze dokopy nic, z HA alebo OA moze robit. Aj ked v dnesnej dobe je uz aj tak vacsinou potrebna vyska. Ak chce odist do zahranicia a zarabat hned po skole tak urcite odporucam hotelovu, kde sme aspon teda my boli velmi dobre zamerany na jazyky a mohli sme chodit kade tade na praxe (Taliansko, Nemecko, Grecko, Svajciarsko....) a hlavne mame vyucny list a aj maturitu.

lost

presne tak, flakarna :D

a my sme museli driet!! :D

a mame rovnaky zdrap papiera z rovnakeho stromu - maturitu.

pche..