neplatic najomneho

Príspevok v téme: neplatic najomneho
fazula gula

Ako vyhodit neplatica najomneho z bytu????

Mame najomníka prvy mesiac vyplatil najomne. Najomne je splatne mesiac vopred do 15 dna v mesiaci... takze ak nastupil v septembri tak za september zaplatil ale 15 septembra ma zaplatit za oktober...NEZAPLATIL...nezdviha telefon nereaguje takze sa penazi nedockame...chcem vediet ako postupovat v sulade zo zakonom...

v zmluve je napisane ze mozeme odstupit od zmluvy ak dojde k poruseniu zmluvy tj ak aj je v omeskani s jednomesacnou splatkou... mozme ho vyhodit este tento mesiac alebo musime pockat do dalsieho mesiaca???

inak ak odstupujeme od zmluvy pise sa odstupenie od zmluvy alebo neico take co musi podpisat aj on ???

mozme vymenit zamok do bytu tak aby a tam nedostali ????

jajka001_

ak sa v mojom byte niekto neopravnene zdrziava, tak zavolam policajtov, nech ho vystahuju. a nech skusi pouzit zbran. ak ma napadne, podam trestne oznamenie.

bingham

lost...fakt neviem aky to moze byt pripad...ja som sa zatial stretol len s tym...ze ked bol niekto neplatil...tak isiel von z bytu...

jajka001_

pokial tam nemaju trvaly pobyt, je to len prenajate, a neplatia majitelovi, tak predsa nemoze byt problem ich vystahovat. vymenis zamky a basta. dnu sa uz nedostanu.

lost

bingham,

ty nepoznas pripady, kedy ani hruba sila nepomoze :)

nechcem sa o tom rozpisovat, aby som nedal niekomu navod ako na to, ale fakt to nie je take lahke..

to ze sa to podarilo na 1. krat, OK, stastie... ale poznam pripady, kedy sa to taha uz takmer 2 roky a stale su tam. pokial tam nie je mrtvola, tak to nikoho nezaujma. tu vetu si zapamataj, to ti ale povie kazdy kto o tom trosk uvie ;)

fazula gula

vystahovat neplatica je problem...co spravis ak je v byte chlap zena a nechcu opustit byt ?? co sa s nimi pustis do bitky a zacnes ich mlatit ? schytas par na oko a mozes ist...este ked vymenia zamok a do bytu sa nedostanes...myslis ze ti ich pridu vystahovat policajti ? ja som si svoje zazila...