Co v Europe vidiet ?

lost

podla mna nie su drahe, teda ak su to benze izby :)

amerika je lacna, tam je konkurencia extremna.. i ked ak to stoji $200 na noc, tak to je drahe pre slovaka :) pre amika ani nie :D

skor ta atmosfera :)

new jersey je super na kolotoce, tam je king da ka sa mi zda

lost

ale ak USA, tak grand canyon, narodne parky, puste (mojave atd), potom moze byt aj vychodna cast.. tam je toho snad este viac ako v EU :)

a potom azia, afrika, atd atd ad :D:D:D

na toto 1 zivot stacit nemoze :D

Ainka

drzim ti teda palce. kolotoce? fakt?
no tie luxusne hotely su tam katastroficky drahe, takze asi aj tie kolotoce budu. Ale ked vyhras jackpot ... nebude problem. :O)

lost

Ainka, no jasne, ale tam kasina.. ja by som to len pozrel, stavil mozno $3 :D a mozno vyhram jackpot :D

ale su tam kolotoce ;) vo velmi vysokych miestach (na mrakodrapoch)

Ainka

vsade sami gambleri a prostitutky. mozno nie hrozne, ale nic moc. akoze da sa/fontana Bellagio bola neuveritelna/, ale vela na pozeranie tam toho nie je.
san francisco, to je ina kava.

matotrip

zaujima ma skor - neviem co. ale nie zabava (ta tu bude aj neskor). najskor chcme vidiet nieco, co tu uz dlho nebude, kedze sa europa meni tak rychlo.

pariz sa mi pozdava, alebo juzne francuzsko, alebo svajciarsko, alebo spanielsko a jej plaze, popripade nemecko.

lenze niet casu na vsetko :-(

nejaky "getaway" vylet, prist tam, pozriet na 1 den, ist na dalsie miesto, zostat 1 den, odist domov :-)